Miesto zločinu České Budějovice

• Česko Místo zločinu České Budějovice
Česko, 2023, 13 h 11 min (Minutáž: 56–71 min)

Kamera:

Asen Šopov

David Novotný, Leoš Noha, Judit Pecháček, Filip Březina, Pavla Beretová, Jitka Schneiderová, Martin Myšička, Tereza Brodská, Miroslav Táborský (viac)

Tím ostrieľaných kriminalistov odhaľuje zločiny v Juhočeskom kraji. Okrem vyšetrovania a náhľadu do kriminalistickej práce prinesie seriál aj pohľad do súkromia postáv. Šéf vyšetrovacieho tímu, Karel Dvořák (David Novotný), predtým slúžil v tajných službách a nepriamo zavinil fatálne zranenie kamaráta. Diváci sa môžu tešiť aj na Emu Grodskú (Pavla Beretová), ktorá je z Ostravy prevelená do Českých Budejovíc na miesto šéfky kriminálky. Okrem služobne starších vyšetrovateľov sa seriál zameria aj na mladú dvojicu kriminalistov v podaní Jany Šímovej (Judit Pecháček) a Petra Brauna (Filip Březina). Tím doplní aj štátna zástupkyňa Lucie Veselá (Jitka Schneiderová) a súdny lekár Alex Karpenko (Martin Myšička). (RTVS)

Recenzie používateľa Rosomak1343 k tomuto seriálu (2)

Únos (2023) (E04)

Je to taková generická krimi ovšem až nezvykle plná naprostých nelogičností. Díl od dílu mi přijde slabší. Vůbec nechápu roli L. Nohy, je to vyšetřovatel, nebo nějaký cvičeny bezdomovec, který je u sboru jako mazlíček? Novotný je v “akčních” scénách zoufalý a nechápu proč mu to tvůrci dělají.     * dávám za hudební motiv, ten na mě funguje. * za kameru a zbytek herců. Budu se na to dívat dál, protože mě “baví” jak je to debilní :D ()

Kvadratúra muža (2023) (E06)

Noha je fakt utrpení na to se nedá dívat :D jeho pokusy o humor jsou ještě horší než jeho pokusy o vyšetřování. Případ opět děravý jak ementál. Jako třeba jak dokázal rozřezat tělo bez jediné kapky krve na zdi kanceláře a pod. ()