V lese, těsně po rozednění, překvapí lesník na obchůzce muže, který se chce zbavit mrtvoly. Muž měl vše pečlivě připraveno, ale s touto hloupou náhodou nepočítal. Vystřelí po lesníkovi a rychle ujíždí pryč. Kriminalisté tentokrát nezačínají s prázdnýma rukama. Mají tělo, projektil, popis pachatele, a dokonce i SPZ jeho auta. Přesto tento případ nebude snadný. (Česká televize)

Mallinali

Náhodou, já říkal že se to lepší. Časem to může být i průměr. Dokonce jsem hned neuhodl hlavního pachatele, tipoval jsem syna oběti únosu. Samozřejmě to má pár drobných much, za který by v reálu zaplatili životem nebo kariérou. Za všechny to epické předání peněz, kdy nechali Novotného naprosto absurdně hrát roli syna oběti, i když nemohli vědět jestli ho únosci neznají (a nakonec znali, ale z vůle scénáristy nepoznali...). Třešničkou na dortu je hned první scéna, kdy vrah střílí po lesníkovi a ten ještě pohotově zjistí číslo auta. Zřejmě měl vojensky výcvik, normální člověk by se snažil plizenim plazenim okamžitě zdrhnout, nemohl vědět, že za ním nepobězí... ()

topi

Rozhodl jsem se, že se budu bavit a dalšími díly se budu vyloženě kochat, počínaje naprosto diletantským scénářem a režií, včetně hereckých výkonů konče. Judit Bárdos je kandidátkou na nejhorší herečku seriálu. Uvidíme, zda ji předčí ostatní, nemají k tomu totiž daleko. Co předvádí David Novotný za hmaty a chmaty, to je taky sada a jako bývalému členu elitního komanda mu to fakt žeru :D. Vůbec ta jeho druhá osobní "dějová" linie dává tušit ultimátní chujovinu a já se na ni masochisticky těším :D ()

rakovnik

Poněkud lepší než minulé díly, i když policejní práce je ovlivněna náhodou více než vyšetřováním. Chlapské slovo ale zavánělo a akce s penězi také. Co se týká vedlejší linky sahající do minulosti, tak ta mě opravdu nezajímá a jen natahuje často prázdný děj. ()

otík

Snad až trochu překombinovaný příběh jednoho únosu, jedné vraždy a dvou zmlácených chlapech. Beretová se konečně dere vpřed a pomáhá vyšetřovat tento případ. Celkově slušný případ s docela očekávaným koncem. PS: místy nečekané množství humoru ()

klukluka

Tohle je regulérně hrozný. A něco to stálo, zadarmo to nebylo. Škoda, že se za to nenatočí něco hodnotnýho, tohle je bezcenný. ()

swiss

To je parodie! Už to chápu! Zaměstnanci pivovaru nepoznají, že policajt není jejich druhý šéf, Novotný je stroj na zabíjení, ukrytá záloha pozoruje dalekohledem děj pět set metrů daleko, šéfová nešéfuje - jen se usmívá! Tohle tu chybělo!!! ()

jungewolf

Major K.Dvořák(D.Novotný), pluk.Ema Grodská(P.Beretová) a hlavně kpt.M.Hudec(L.Noha) zase perlí : 4 - 4,5 * a 65 % . Natáčelo se mj. na střelnici Čestlice, na Výstavišti Č.Budějovice a v měst.části Praha-Křeslice . ()

carl.oesch

Legrační, jak se změnil David Novotný v Bonda. Ale ukazuje se, že když se dá na dráhu zločinu policista, insider, je to problém. Cyhtrolínovi, co píše, že ženská  z archivu jde na oběd a nezamkne si počítač je totální kravina. No, autor tohoto debilního příspěvku si ho asi zamkne, kdykoliv se jde vyčůrat. To tedy jo...pokud se počítač nevypne sám, většina lidí na to přes dne kašle. Ale to je jenom jeden detail ze života a hlavně ukázka myšlení místních "kritiků" a "hodnotitelů". ()