V lese, těsně po rozednění, překvapí lesník na obchůzce muže, který se chce zbavit mrtvoly. Muž měl vše pečlivě připraveno, ale s touto hloupou náhodou nepočítal. Vystřelí po lesníkovi a rychle ujíždí pryč. Kriminalisté tentokrát nezačínají s prázdnýma rukama. Mají tělo, projektil, popis pachatele, a dokonce i SPZ jeho auta. Přesto tento případ nebude snadný. (Česká televize)

carl.oesch

Legrační, jak se změnil David Novotný v Bonda. Ale ukazuje se, že když se dá na dráhu zločinu policista, insider, je to problém. Cyhtrolínovi, co píše, že ženská  z archivu jde na oběd a nezamkne si počítač je totální kravina. No, autor tohoto debilního příspěvku si ho asi zamkne, kdykoliv se jde vyčůrat. To tedy jo...pokud se počítač nevypne sám, většina lidí na to přes dne kašle. Ale to je jenom jeden detail ze života a hlavně ukázka myšlení místních "kritiků" a "hodnotitelů". ()

tojaj

Jako parodie na kriminálky asi dobrý. Absurdní chování prakticky všech postav se dá určitě nějak logicky vysvětlit, můj tip je lobotomie. Jeden příklad za všechny: Rodina vlastní pivovar (v jehož prostorách i bydlí), zaměstnanci toho pivovaru unesou majitele a po jeho synovi (kterého potkávají v tom pivovaru bo tam bydlí) chtějí ať jim osobně přiveze výkupné ale vůbec jim pak při předávce nepřijde divné, že jim to výkupné přivezl někdo úplně jiný.. No zřejmě je zmátlo důmyslné maskování v podobě nasazené bekovky... ()

quokam

Unosce s nozem a policistka jdouci na obed bez zamknuti vlastniho compu. Urcite na kriminalce pracuji takoveto pc - lamy? V roce 2020+? Dukladnou kamuflaz promijim. Judit s Leosem stale nejde moc dobre rozumet, mladej je nemastnej neslanej. Mit sefa a sefovou sefa oba hlavni sympose, co si vzajemne lichoti, neni asi moc dramaturgicky spravny krok. 5/10. ()

topi

Rozhodl jsem se, že se budu bavit a dalšími díly se budu vyloženě kochat, počínaje naprosto diletantským scénářem a režií, včetně hereckých výkonů konče. Judit Bárdos je kandidátkou na nejhorší herečku seriálu. Uvidíme, zda ji předčí ostatní, nemají k tomu totiž daleko. Co předvádí David Novotný za hmaty a chmaty, to je taky sada a jako bývalému členu elitního komanda mu to fakt žeru :D. Vůbec ta jeho druhá osobní "dějová" linie dává tušit ultimátní chujovinu a já se na ni masochisticky těším :D ()

Mallinali

Náhodou, já říkal že se to lepší. Časem to může být i průměr. Dokonce jsem hned neuhodl hlavního pachatele, tipoval jsem syna oběti únosu. Samozřejmě to má pár drobných much, za který by v reálu zaplatili životem nebo kariérou. Za všechny to epické předání peněz, kdy nechali Novotného naprosto absurdně hrát roli syna oběti, i když nemohli vědět jestli ho únosci neznají (a nakonec znali, ale z vůle scénáristy nepoznali...). Třešničkou na dortu je hned první scéna, kdy vrah střílí po lesníkovi a ten ještě pohotově zjistí číslo auta. Zřejmě měl vojensky výcvik, normální člověk by se snažil plizenim plazenim okamžitě zdrhnout, nemohl vědět, že za ním nepobězí... ()

• Když hrdinové vycházejí z budovy PČR v Jindřichově Hradci, jsou na dveřích jasně vidět vylepené vyhlášky pro veřejnost s hlavičkou Finanční správy. (p3tris)
  • Natáčelo se v Třeboni a okolí. Jedna z lokací je i Pivovar Regent. Dále se točilo v Českých Budějovicích. (CinemaRanger)