Skupina dokonale organizovaných a vycvičených gangsterů krade bankomaty. Postupují naprosto profesionálně a nedělají chyby. Pokud něco nevychází podle plánu, okamžitě ruší akci. Policie je dlouho bezradná. Až ve chvíli, kdy si jeden svědek zapamatuje povely, kterými gangsteři mezi sebou komunikují, svitne naděje. Karel (D. Novotný), šéf policejního týmu a bývalý člen speciálních jednotek, rozpozná v kódované řeči něco povědomého... (Česká televize)

topi odpad!

A je to tady. Třetí díl je otřesná sračka, hloupá a neskutečně idiotská. Naprosto nevěrohodné scény a chování policajtů je úplně mimo mísu. Zvlášť Judit Bárdos tomu dokonale nasazuje korunu, tak dementní blbku aby člověk pohledal. Hercům se vůbec jejich postavy věřit nedají, zmíněná Bárdos je vyloženě parodická, stejně tak buček David Novotný (prej dříve člen elitní speciální jednotky, cha chaaa), o Leoši Nohovi, kterej mluví a vypadá jako vožungr a bezďák ani nemluvě. Navíc chemie mezi nimi neexistuje. Dialogy všichni odříkávají, jako kdyby je četli z papíru, no ty vole, tohle je fakt ubohý. Dost, stačilo, poroučím se, další díly s radostí vynechám. Nebo možná zkusím ještě jeden? To budu ale muset nakoupit velkou zásobu chlastu a vyhulit pět jointů, abych se u toho aspoň zasmál. Jako parodie to totiž možná v podnapilém a opojném stavu bude fungovat na jedničku. ()

Enšpígl

Tohle si tak krásný kraj, jako Jižní Čechy fakt nazaslouží. Akce na náměstí v Táboře, působila jak parodie, kdyby ve skutečný kriminálce dělali tvůrci tohoto seriálu tak máme kriminály úplně prázdné, protože by nedokázali chytit ani Fru Frua nejblějšího banditu Francie. Jo tak hlavně si nasadit pásku "policie" a tvářit se nenápadně, tohle mě začíná ve svý bizardnosti vlastně bavit. ()

troufalka

Ale jo, mělo to šťávu. Jen nepochopím, proč někdo chytrý, kdo prošel speciálním výcvikem nepoužil jen know how a nevytvořil originální kódy. Pak by bylo mnohem zajímavější jak na odhalování, tak i na koukání. ()

rakovnik

Promenovat se s páskou Policie na rukávu v místě, kde se se zásahovkou očekává akce, to je opravdu hodné veterána z Libanonu, který chyby nedělá. I jeho protivníci jich udělali dost, i když byli vycvičeni stejně. Opakovaná akce na náměstí v Táboře byla sama o sobě na odpad. Docela hezky se kouká na jižní Čechy, ale policisté tam jsou podle tvůrců seriálu dost omezení. Ještě že kolem nikdo nebyl a neviděl to. Hlavně že bylo otevřeno nové sanatorium. Bohužel více směšné než cokoli jiného. ()

otík

Především první polovina velmi slušná, buduje se atmosféra pro slušný dramatický oblouk nebo slušná jatka. Nakonec je z toho spíš politikaření a tvz. něco za něco. Škoda, tento díl měl navíc. ()

Jiriczzcek

Pokud někdo viděl Novotného v Případu mrtvého nebožtíka, tak by ho v životě již neobsadil do seriózní kriminálky. Bohužel tohle nefunguje. Pořád v něm vidím majora Prubnera. ()

mira007

Případ gangsterů, kteří vykrádají bankomaty zajímavý, akční úvod s výbornou kamerou ... a tím pozitiva končí. Sice zatím "nejlepší" díl, ale jako žádná hitparáda nejen několika nesmysly, ale mě to vůbec nebavilo, spíš nudilo. ()

Mallinali

Náhodou, má to vzestupnou kvalitu. Např. na rozdíl od předchozích dílů, tady ta oběť dokonce chvilkama i někoho zajímala.  Navíc už použili i policejní výraz, když "vytěžovali" svědky. Ještě pár dílů a tvůrci třeba zjisti, že existují nějaká média a nějací šéfové, kteří mají na tuhle bandu, co si v Budejkach taky říká policie, dohlížet. A nebo to radši hodí do komedie, aby nemuseli furt ukazovat, že to spichli horkou jehlou. Uvidíme. PS: Že se teprve vybírá nový ředitel fakt neznamená, že si kriminálka dělá co chce. PS 2: Bylo by fajn, kdyby scénář trochu pracoval s tím, kde se natáčí. Takhle to vypadá, že se na jihu natáčí jen kvůli hezkým obrázkům, vliv na děj to moc nemá. ()

Mlle

Příjemná, oddychová česká kriminálka. Asi tak tisíckrát lepší než většina pseudoseriálů na našich komerčních televizích. Seriály k žehlení nebo vypnutí po práci potřebujeme taky. Jsem ráda, že v tomto žánru vznikne něco, kde na vás někdo nehuláká tisíci decibely freneticky exponovaného hlasu zabaleného do exaltovaně barevné studiové masky s IQ vydlabané dýně. Něco, v čem hrají inteligentní, sympatičtí herci, kteří vytvářejí rovněž sympatické postavy. Víc od takového formátu nečekám, takže jsem zcela spokojena. ()

Arccos

Po prvních dvou skutečně nepovedených až trapných epizodách už jsem nic nečekal a tento díl sledoval jenom okrajově. Proto tentokrát nebudu hodnotit, byť to bylo i tak viditelně slabé. Jedno ale vzpomenout musím:  Nepřesvědčivé herecké výkony prakticky všech zúčastněných. ()

subic

Třeboň, Tábor, noční záběry, záběry z dronu kolmo dolů, to se mi na tom díle líbilo asi nejvíc. Tento díl tak trochu souvisí s minulostí majora Dvořáka (David Novotný) a hlavně jeho bývalých kolegů z nějakých těch speciálních jednotek, kteří se cítí nedocenění a neocenění. 7/10 ()

Dejvid17 odpad!

Ještě že se takhle nechovají normální policajti protoze by všichni pošli :D tak debilní kriminalku svět neviděl. Stydim se že bydlím v Budejcich :D ()