Telo bez hraníc s Chrisom Hemsworthom

• Česko Tělo nezná hranic s Chrisem Hemsworthem (viac)

Chris Hemsworth sa vydáva za významným poslaním prežiť lepší a dlhší život. S pomocou odborníkov svetovej úrovne, rodiny a priateľov prijíma nesmierne náročné výzvy, pri ktorých posunie svoje hranice a ktoré mu pomôžu oddialiť choroby spojené s vekom. V tomto napínavom dokumentárnom seriáli, ktorého výkonným producentom je Darren Aronofsky, Chris zistí, ako môžeme my všetci rozvinúť svoj potenciál zostať počas života v lepšej kondícii, zdravší a šťastnejší. (Disney+)

Recenzie používateľa HellFire k tomuto seriálu (4)

Telo bez hraníc s Chrisom Hemsworthom (2022)

Zajímavá variace na všemožné programy o zdraví, tentokrát s fešákem Hemsworthem. Dokument by měl určitě větší váhu a dopad, kdyby tyhle testy nepodstupoval člověk tak geneticky obdařený a fit, jako je Chris. Co mě doslova vyrazilo dech, tak byla totální absence informací o správném stravování a vodě. Přitom to, co jíme a pijeme, je naprosto zásadní pro zachování dlouhověkosti. Ano, dozvěděli jsme se trochu o (přerušovaném) půstu, ale to je hodně málo. Taky by nebylo na škodu ukázat divákovi tipy a triky pro „obyčejné smrtelníky“. ()

Boj proti stresu (2022) (S01E01)

Ne nadarmo se stresu říká tichý zabiják. Byl jsem vystresovaný už jen při sledování epizody, a to sem nemusel nic dělat :). ()

Pôst (2022) (S01E03)

Na tuhle epizodu sem se fakt těšil, protože půst mě zajímá. Bohužel se však samotnému půstu moc pozornosti nedostalo, natožpak (ne)prospěšnosti konzumace některých potravin. Zatím to teda vypadá na nejslabší díl, i co se týče informací. ()

Sila (2022) (S01E04)

Tvrdit o Chrisi Hemsworthovi, že není dostatečně fit, zní jako bláznovství. Jasně, časté opakování těch stejných cviků ve fitku nemusí mít stejný účinek jako lekce CrossFitu, ale většině lidí by stačilo si alespoň vypracovat nějakou rutinu a cvičit každý den. ()

Chris Hemsworth naznačil konec v MCU

Chris Hemsworth naznačil konec v MCU

24.11.2022

Od té doby, co bylo Chrisu Hemsworthovi (Thor, Vyproštění) v dokumentárním seriálu Tělo nezná hranic s Chrisem Hemsworthem na Disney+ naznačeno, že má předpoklady k vážné formě Alzheimerovy choroby,… (viac)