Telo bez hraníc s Chrisom Hemsworthom

• Česko Tělo nezná hranic s Chrisem Hemsworthem (viac)

Chris Hemsworth sa vydáva za významným poslaním prežiť lepší a dlhší život. S pomocou odborníkov svetovej úrovne, rodiny a priateľov prijíma nesmierne náročné výzvy, pri ktorých posunie svoje hranice a ktoré mu pomôžu oddialiť choroby spojené s vekom. V tomto napínavom dokumentárnom seriáli, ktorého výkonným producentom je Darren Aronofsky, Chris zistí, ako môžeme my všetci rozvinúť svoj potenciál zostať počas života v lepšej kondícii, zdravší a šťastnejší. (Disney+)

Recenzie používateľa KuceraJohny k tomuto seriálu (7)

Telo bez hraníc s Chrisom Hemsworthom (2022)

Jak jsem zjistil, že se něco takového chystá, tak jsem se nemohl dočkat. Nakonec jsem nebyl vůbec zklamán a naopak velmi inspirován. V podstatě to splnilo přesně to co jsem od toho chtěl a očekával. Chris je neuvěřitelný sympaťák a frajer. Vidět ho jak se pere s každou výzvou bylo hrozně inspirující a zároveň edukační. Proto jsem si jistej, že si celou sérii pustím ještě jednou a budu dělat zápisky. Co jsem, však nečekal byl závěr, který předčil mé očekávání. Je to hrozně silné a proto doporučuji, dejte si každý den jednu epizodu, vnímejte to a pak závěr si užijte co nejvíce. ()

Boj proti stresu (2022) (S01E01)

Na tenhle projekt jsem se těšil jako malý kluk a první epizoda mě uspokojila. Spíše se těším na ty další, ale i zde je vidět perfektní tvůrčí práce s ideálním figurantem v podobě Chrise. Přiznávám se, že jsem se snažil velmi vžít do Chrisovy role a proto mi jistě také stoupal tep při přechodu lávky. Jak říkám epizoda je to pefektní, ale věřím, že budou ještě lepší. ()

Šok (2022) (S01E02)

Druhej díl byl přesně to, co jsem od téhle série očekával. Sám se velmi rád otužuji a slyšet vědecké vysvětlení, společně s praxí je pro mě skvělý divácký zážitek. Chris se opravdu překonal a objevení do té doby pro mě neznámé Rosse Edgleyho bylo perfektní. Ten chlap je skutečně frajer.  Zpracování je mimořádně dobré a zapojení bratrů se mi velmi líbilo. Pět hvězdiček bez debat. ()

Pôst (2022) (S01E03)

Začínám se z touhle sérií naprosto sžívat. Půst pro mě bylo vždycky velké neznámé a nikdy jsem si nic moc nezjišťoval. Zde to bylo opět skvěle vysvětlené na spoustě příkladech. Byl jsem v šoku co naše tělo dokáže a upřímně druhá a třetí epizoda skutečně ukazují, že tělo nezná hranic. Sice se nejedná o tak akční epizodu, ale nakonec byla jedna z nejvíce zajímavých. To bych rozhodně před puštěním nečekal. ()

Sila (2022) (S01E04)

Název epizody, který mě lákal skoro nejvíc. Síla, něco co by mohlo být pro diváka více známé než třeba takový půst. Nakonec se, však epizoda zařadila níže než předchozí dvě. Stále mluvíme o perfektním díle, který mě bavilo každým coulem, ale když tu máte další tři epizody na stejných úrovní, člověk začne porovnávat. Naprosto respektuji všechny co se na tom podíleli, ale když to má zhodnotit Půst i Šok jsou o trochu lepší. ()

Pamäť (2022) (S01E05)

Zatím nejslabší epizoda ze všech a dokonce jsem poprvé přemýšlel o 4 hvězdičkách. Dění kolem Chrise pro mě tentokrát nebylo tolik zajímavé a věřil jsem, že epizoda s názvem paměť bude trošku o něčem jiném. Celou sérii, však miluju a je to teď pro mě každodenní vzpruha. Opětovné udělení 5 hvězdiček mi tentokrát usnadnili dva vedlejší příběhy. Muž na kole a cvičící paní. Ty mě rozhodně bavili a radši bych více sledoval je než Chrise. Na závěr nutno říct, že opět se jedná o nadprůměrné dílo, které všem doporučuji. Už jen kvůli těm dvoum vedlejšákům. ()

Prijatie (2022) (S01E06)

Tak tohle byl závěr jak se sluší a patří. Celá série je neuvěřitelná a že nakonec přijde něco co ještě vše předchozí překoná jsem vskutku neočekával. Vidět Chrise jako staříka a v žití se do jeho situace je neuvěřitelně silné. Čučel jsem na to večer v posteli a nemohl jsem potom zaspat. Při sledování jsem doufal, že to nikdy neskončí podobně jako v to doufám u života obecně. Tvůrcům se povedlo navodit takovou atmsoféru, kterou jsem ještě nezažil. Na půl nepříjemnou a na půl zvídavou a dá se říct i uklidňující. Pro mě je toto téma hodně silné a i několik dní po shlédnutí mi to stále žije v hlavě. Bravo. ()

Chris Hemsworth naznačil konec v MCU

Chris Hemsworth naznačil konec v MCU

24.11.2022

Od té doby, co bylo Chrisu Hemsworthovi (Thor, Vyproštění) v dokumentárním seriálu Tělo nezná hranic s Chrisem Hemsworthem na Disney+ naznačeno, že má předpoklady k vážné formě Alzheimerovy choroby,… (viac)