Môžu byť nepríjemné veci pre človeka prospešné? Chris sa spolu s bratmi Liamom a Lukom vydáva na Arktídu, kde spoločne otestujú prínosy extrémnych teplôt pre zdravie. (Disney+)

KuceraJohny

Druhej díl byl přesně to, co jsem od téhle série očekával. Sám se velmi rád otužuji a slyšet vědecké vysvětlení, společně s praxí je pro mě skvělý divácký zážitek. Chris se opravdu překonal a objevení do té doby pro mě neznámé Rosse Edgleyho bylo perfektní. Ten chlap je skutečně frajer.  Zpracování je mimořádně dobré a zapojení bratrů se mi velmi líbilo. Pět hvězdiček bez debat. ()

st.jim

Plně souhlasím s Chrisem, když řekl, že nesnáší zimu. Já se radši budu potit jako prase, než aby mi umrzly moje královské klenoty a u nosu mi visel rampouch. Chodím si rád 2x týdně zahrát (teď už jen pro srandu) malou kopanou. No a majitel tělocvičny nám v zimě (nevíme proč) občas zapomene zapnout bojler na ohřev vody do sprchy. Sprchovat se v té studené vodě, když jdete rozpálení z fotbálku, je opravdu mazec. Ovšem, když jsem viděl, čím musel projít Chris… to byl čistokrevný očistec. Byla mi zima, když jsem se na to jenom díval. Druhý díl byl poučný a zábavný zároveň. ()

Sany33

Príbeh: S Chrisom sa pozrieme na ďalší artikel, ktorý nám môže predĺžiť pobyt na tejto zemi a to je “otužovanie”. Prevedenie: Myslím že minimálne rok ak nie viac sa musel Chris aktívne otužovať aby v tej Nórskej tendre nedostal infarkt. Nič to ale nemení na tom, že ako top herec sa vzdal svojej komfortnej zóny a išiel sa hodiť do ľadovej severskej vody a ešte si v nej dal aj dvesto metrov voľným štýlom. Borec. 81% ()

nitrak

Tak jsem i po slabém prvním dílu hecnul ten druhý, a je to úplný opak toho prvního. Konečně se dějou zajímavé věci a věci, co si může zkusit každý. Chris Hemsworth mě inspiroval a letos v březnu, když jsem byl na norských Lofotách, vykoupal jsem se v moři. Saunu už mám doma několik let, studenou sprchu si dávám vždy na konec sprchování a do studené vody také občas vlezu. Takže tady velký palec nahoru. 200m v moři jsem raději nezkoušel, neměl jsem s sebou loď se záchranářema. ()