Denník odvážneho bojka: Rodrick je šéf

• Česko Deník malého poseroutky: Rodrick je king (viac)

Greg Heffley, nervózny žiak základnej školy a magnet na katastrofy, zažíva vo filme Denník odvážneho bojka: Rodrickove pravydlá, inšpirovaným druhou knihou z obľúbenej série Jeffa Kinneyho, pestré a nezbedné dobrodružstvá. Tentoraz sa točia okolo zložitého vzťahu s Rodrickom, jeho starším bratom. Grega čaká jedna z najväčších výziev, pred akými kedy stál: musí prežiť víkend doma s bratom bez rodičovského dozoru a dodržiavať zoznam pravidiel, ktorý starší brat stále rozširuje. (Disney+)

Lachtaan

Poseroutku miluju už od dětství a pořád ho čtu, ačkoli jsem dávno mimo cílovku, i právě proto si stavím snahu převést tuhle superpopulární knižní sérii do filmové podoby jako takové obrovské guilty pleasure. A ačkoli vidím, že čísla u tohodle filmu budou přímo tragicky alarmující, mě tahle jednohubka, jejíž příběh znám z knížky fakt důvěrně, vůbec špatná nepřišla. Leckomu se možná nebude pozdávat netradiční animace, ona by ale asi nešla udělat o moc lépe, aby stále dokázala co nejvěrněji zobrazit Kinneyho geniální rukopis. [viděno na Disney+ 3.12.2022] ()

mllokovec odpad!

No musím říct že je to opravdu strašný, animace na to že je rok 2022 úplná ohavnost, postavy ploché bez logického myšlení jakože mohou být postavy opravdu tak natvrdlé ? Oproti hrané verzi vážně velký pokles dolů, jak ohledně chování postav tak ohledně příběhu, který zde byl opravdu debilní a nelogický. • Očekávání bylo 3/10 • výsledné hodnocení po dokoukání 1/10 ()

oveckaoa

Kromě předtím animáku jsem viděl všechno některé bylo lepší některé horší. Tohle patří k těm horším Greg chce, aby ho Rodrick něco naučil tak ho vydírá a Rodrick ho něco naučí pak zase vydírá Grega Rodrick a to je v kostce celý díl. Pak dostanou zaracha , ale Greg tam může jelikož nemůže nechat toho druhého ve štychu Rodrick tak účinkovat nemůže  Rodrickova kapela chce jako bubeníka Grega a ten to vezme Rodricka to nasere pak si pokecají a Rodrick tam zase hraje a máme konec. Na to, že má přes 70 minut je to nudné a táhne se to klidně by z toho šla udělat 20 minutová epizodka a o nic by se nepřišlo, ale hold Disney cítil prachy tak to chtěl podojit (stejný případ jak Netflix s Marmadukem) 20 procent ()

Raichu.Cz odpad!

Má vůbec za potřebí tohle hodnotit? Jestli z toho chce Jeff Kinney udělat filmovou sérii tak hodně štěstí protože tohle už je fakt moc... za mě 0% ()

• Barva Gregova deníku je modrá, což je také barva obálky knihy, podle které je film natočen. (LUKICKK)
  • Počítačová hra „Net Kritters“, kterou Greg hraje v knize a podle níž je film natočen, je v jedné ze scén vidět v rámečku. (LUKICKK)