silentname

"One Night In December" som podľa ukážky hodnotil, že budeme mať novú verziu "Rock and Roll Christmas". Nuž, opäť som sa nechal oklamať a očakávania boli v tomto prípade niekde úplne inde. A úprimne, tento film dokopy pre mňa neurobil skoro absolútne nič. Môžem vyzdvihnúť záverečné hudobné čísla, ktoré sú pekné a pár vtipnejších scénok, ktoré pobavili. No inak ma tento film len neskutočne nudil od začiatku až do konca. Okrem toho kým Catherine Mary Stewart a Beverley Mitchell boli vtipné a dokázali vďaka tomu film celkom slušne ťahať, tento film je viac depka, než zábava. Riešia sa tu ťažké témy ako je bývalý alkoholizmus alebo alzheimer a vôbec to nevyťahuje čaro Vianoc. A romanca v tomto filme? Neskutočne nudná tiež. Takže ak sa vám film páčil, super. Pre mňa ale tento príbeh neurobil dokopy nič. Hodnotenie: C- ()

carly

Vianoce sú vo filme len kulisou. Aj keď musím oceniť nadšenie hlavnej hrdinky z nich, ako running gag. Vydaril sa. Hlavnou témou je tu rodina, ako o nu človek môže prísť, či ako ju znovu nájsť. A tiež hudba, ako zdroj radosti a niečo, co nás spája. Hlavná štvorka je uveriteľná a zábavná a aj keď je romanca trochu upozadená a možno trochu narýchlo, ani trochu nevytrháva z deja. Peter a Bruce vyzerajú, že si to fakt užívajú a ja s nimi. A tie pesničky by som si vypočula aj cele. Možno aj viackrát. Brett a Eloise majú dostatok šarmu individuálne a chémie spoločne, že to utiahnu. Ako príprava na Vianoce, ktorá prijemne pohladí po duši, ideálne. ()