Pražský výběr - Symphony Bizarre

(koncert)

Velkolepý koncert Pražského výběru na stříbrném plátně s názvem Symphony Bizarre ukáže vystoupení kapely v O2 aréně v prosinci roce 2016. Pražský výběr tehdy převedl divákům více, než jen rockový koncert. Ke svému výročí připravil bombastickou show s Českým národním symfonickým orchestrem, americkým dirigentem a řadou výjimečných hostů a scénických nápadů. Show, kde se koncert potkal s kabaretem či operou. Neopakovatelné vystoupení snímalo 35 kamer a divákům tak Pražský výběr - Symphony Bizarre přinese tehdejší rockové představení v symfonickém hávu ze všech možných úhlů a pohledů. (Bontonfilm)

Slarque

Nikdy jsem se nepokládal za fanouška Pražského výběru, ostatně jsem se k jejich hudbě dostal až v době vydání alba Běr, ale musím uznat, že Michael Kocáb to zvládl s přehledem. Ze tříhodinového koncertu vyzobal to nejlepší, takže je to rocková show se symfonickým orchestrem, dýdžejem a spoustou hostů. Výběr písní napříč historií kapely i spektrem nálad od pomalejších kusů po pořádný nářez. Obrazového materiálu bylo dost a zvuk je špičkový. Smekám! ()