Blood Harvest

Rodina se stěhuje zpět na farmu v matčině rodném městě. Jedno z dětí je jasnovidec a spolu se svou sestrou začnou odhalovat tajemství, která se na farmě stala. (JasonCZ)

Kudly4

Taková ta levná, televizní, Hororová sračka, natočená v americkým vidlákově, pro vidláky. To finále, bylo katastrofální. Půl hvězdy, alespoň za tu hubenou indiánku, ať nežeru. ()

pornogrind

Od Blood Harvest se toho asi moc očekávat asi nedalo. Už těch pár zdejších hodnocení a jméno režiséra dalo vytušit, že tenhle film opravdu nebude žádnou dechberoucí hororovou podívanou. Ze zvědavosti jsem tomu ale šanci chtěl dát. Jak už obsah napoví rodinka přijíždí na farmu kdy jedno ze dvou dětiček má jasnovidecký schopnosti a začne mít vidiny toho co se zde událo v minulosti. Jelikož jde o horor je jasný, že nic dobrýho to asi nebylo. A jelikož jde o vidiny tak je taky jasný, že vše je divákovi servírováno formou flashbacků. Nutno podotknout, že nejde o nic originálního. To co se na farmě v minulosti stalo už bylo k vidění i v jiných filmech. Úplnej průser to není ale působilo to na mě průhledně, naivně a lacině. Lepší 1hvězda. PS. Robert LaSardo(omalovánka) už asi vyměkl a z rolí hajzlů přesedlal do role klaďase. ()

Morholt odpad!

Rodina přijíždí na farmu a jedno dítě začne tušit, že tu něco není v pořádku. Podle očekávání špatné ve všech ohledech, což podtrhuje rádoby zlověstný hudební podkres, který je používán i v těch nejnevhodnějších chvílích. Tedy ne že by tu nějaké vhodné byly. Navíc nevím jestli to byů jen můj pocit, ale připadalo mi, že tu někdo nezvládl postsynchrony a dělo se mi to u obou verzí, které jsem měl k dispozici. Další z filmů, který jen těžko obhájí svojí existenci. ()

Chrustyn odpad!

Horší než špatné. Jeden z nejhorších a nejnevýraznějších hororů co jsem za dlouhou dobu viděl. A že jsem jich viděl. ()

Adramelech

Rád se nechám poučit o mentalitě Američanů, nejlépe ovšem jen prostřednictvím filmů a knih. Oni si furt vymýšlejí nějaké ptákoviny. Kdysi tohle, teď zase politická korektnost, BLM atd. ()