Mickey udeří na Trevora, protože jednotlivé střípky do sebe najednou začínají zapadat. Šance napravit přešlap z minulosti může mít strašlivé následky pro Maggie. (Netflix)

Dusty56

Závěr série sice nabídl více ukončení jednotlivých linií než předchozí díl, ale mu paradoxně uškodilo. Stále mě to bavilo, ale přece jen když to skákalo od jednoho ke druhému, k ne tak záživným linkám, které úplně zbytečně znovu otevřeli (Sato), tak mi to trochu ubralo na pozornosti směrem k epizodě. Ale i tak jedna z lepších epizod. Hláška epizody: "Co byste řekl lidem, kteří si myslí, že jste vrah?" "Jsem rád, že nebyli v porotě." 80% ()

Necrotongue

Ale ono jo! Mozkový trust Netflixu se i přes mou skepsi udržel až do konce na uzdě a já tak mohu konstatovat, že jsem byl i se závěrečnou epizodou první sezóny spokojen. Děj plynul i tentokrát ve slušném tempu, události měly i přes rozdíly proti předloze hlavu i patu a řekl bych, že se tvůrci opravdu snažili. Dokonce mi dokázali vysvětlit, proč musel mít Mickey Haller nehodu při surfování, vtipnou záměnou pořadí případů. Tím zároveň naznačili, o čem bude druhá sezóna, jen mám neodbytný pocit, že ta už bude mít proti knižní verzi podstatně jiný průběh. / Poučení: Člověk si nemůže být nikdy ničím jistý. ()