Po vypjaté chvilce v kanceláři ladí Mickey noty s detektivem Griggsem. Svědek v Maggiině případu obchodování s lidmi má postranní úmysly. (Netflix)

Arsenal83

Dostalo sa to späť do zaujímavej noty, ale vďaka Netflixu zisťujeme, že v tých USA je minimálne každý druhý sudca, právnik, vyšetrovateľ černoch. To je zaujímavé zistenie, určite podľa reality. Dík Netflix! ()

Necrotongue

Je to fajn, ani tentokrát jsem se nedočkal zklamání, protože i čtvrtá epizoda volně ale přece, sledovala knižní předlohu a tvůrci si nezačali vytvářet svůj vlastní nezávislý příběh, jak se mnohdy stává. To ale neznamená, že bych stále necítil určité obavy, protože mi Netflix už mnohokrát dokázal, že je pro něj agitace na hodnotovém žebříčku výše, než kvalitně napsaný příběh. Nezbývá mi, než tiše doufat, že budu v tomto případě mile překvapen a nebudu litovat investovaného času. Zatím je všechno na dobré cestě. / Poučení: Na krtka je nejlepší hadřík namočený do nafty (Pro neznalé-nejde o upalování, ale o vyhnání škůdce zápachem). ()

warrenur

Trosicku sa hybeme v kruhu. Obezna pani mala sice v epizode len jednu repliku, ale pouzit ju v tak prehladnej sirokej ceste chcelo "gule". Keby tam bol typek skocil, ale len tak "sa tam odnikial objavil". :) Moc sa toho neudialo a to ma zaujimala linia s veteranom. ()