Po osobním průšvihu, který ho srazí na kolena i profesně, dostane losangeleský advokát Mickey Haller nečekanou šanci od kolegy z branže. (Netflix)

warrenur

Sympos v obleku, po nehode a odvykacke menej arogantny, ako bol typek z filmu v 2011tom. Potesil Angus Sampson z Farga. Priemerna a trosku naivna bachorka o coolovom obhajcovi. Uvidime, ci ma to udrzi. Predpokladam, ze na pozadi pripadov sa bude riesit vrazda toho, vdaka komu mu padlo do lona cele "portfolio". ()

Skrivan

Z prvního dílu jsem měl smíšené pocity, něco mi nesedělo nebo nedávalo úplně smysl (jak to, že z něj automaticky nebyl hlavní podezřelý?), ale nebylo to nic, co by mě vyloženě odrazovalo. Zároveň tu ale není ani nic, co by mě vyloženě motivovalo to sledovat dál. Verdikt je tedy takový, že tomu dám ještě šanci jeden díl, a potom se rozhodnu, zda pokračovat, nebo ne. ()

Arsenal83

Veľmi slušná zoznamovacia epizóda bez zbytočného naťahovania. Predstavenie postáv, ich charakterov a životných situácií. Takto jednoducho by piloty mohli vyzerať. Ten advokát zatiaľ až taký sympoš nie je, ale prípad sa môže vyvinúť všelijako. ()

Necrotongue

Hned z úvodu pilotního dílu mi bylo jasné, že tvůrci vycházejí z knihy "Rozsudek ráže 9", a protože mám od Michaela Connellyho načteno, měl jsem okamžitě jasno, kdo zabíjel, kdo je vinen a kdo je bez viny, takže moment překvapení zmizel v nenávratnu. Naštěstí je mi to úplně jedno, protože mám Connellyho příběhy rád, takže se budu určitě dobře bavit... Budu se se dobře bavit, pokud to tvůrci nepokazí. Já chápu, že byly nutné určité úpravy, takže mi například nevadí, že si Mickey najal řidičku, ale štve mě, že dochází ke změnám, které jsou úplně zbytečné. Nehoda při surfování? WTF?! Pokud někdo nečetl knihu "Advokát" a neviděl ani film The Lincoln Lawyer (2011), pak to asi sezobne, ale proč vymýšlejí takovou blbost? To nemá logiku. A druhá věc; kde je Harry Bosch? Som z toho voľajaký zmätený. / Poučení: Ten surf by Renée Ballard určitě naštval. ()