Jack McKee (Jeff Bridges) a Cecil Colson (Sam Waterston) jsou dva obyčejní zlodějíčci dobytka, kteří se snaží snadno a rychle přijít k pěnězům. Majiteli ranče, kterému dobytek kradou, se to pochopitelně nelíbí, proto si pozve na pomoc známého detektiva, zběhlého ve vyšetřování krádeží dobytka. Jack a Cecil ale nehodlají ve své živnosti přestat, chtějí stále více pěněz, a proto se rozhodnou udělat poslední, ale za to pořádnou akci. (TheRaven)

Nos

Dva neohrabaní flákači živící se kradením dobytka v Montaně se chystají na svůj další kousek. Majitel ranče přestává věřit svým nešikovným hlídačům dobytka a najímá prošedivělého bývalého zloděje dobytka, aby našel opravdové zloděje. Ničím nevyčnívající western s mladým Jeffem Bridgesem v hlavní roli. Průměrné tři hvězdy. ()

dopitak

První erotický western, co jsem kdy viděl :-) Tihle zloději dobytka jsou drsní hoši - krávy porcují motorovkou. ***** Zaměřit se víc na přestrojení vysloužilého dobytčího detektiva pana Beige (pěkně všechny v závěru vypek) a vypustit spoustu zbytečných scén, mohl to být docela dobrý film. Takhle se to celé poměrně dost rozmělnilo a není z toho ani ten šedý průměr. Ovšem ten fór s plemenným býkem v hotelovém pokoji byl špica. "Mám si s sebou vzít hodně gum?" "Cecile,viděl jsi někdy, jak to dělají slepice?" "Z našich býčích telat jednou vyrostou nejlepší bejci!" "Je to pick-upová smrt." ()

tojowoeZNK

Dobrá pohodovka s hudbou od Jimmy Buffetta kterej se ve filmu i sám objeví (s ním i Warren Oates na harmoniku!) . A stejně nás všechny dostane pick-upová smrt :D ()