Některých manželů se prostě chudinky vdovy nezbaví ani po jejich smrti. Ale aby jim duchové mluvili i do nových sňatků, to už je příliš!  Jolly Villano byl nejen výborným a slavným choreografem, ale také temperamentním a okouzlujícím mužem, kterému dělala trochu problémy manželská věrnost. Nyní jsou tomu již tři roky, co zemřel, a jeho žena Kay na drobné hříchy dávno zapomněla. Přesto se dlouho neodvažovala vrátit do společného domu, který by jí manžela opět připomněl. Nakonec ale podlehne naléhání Ruperta Bainese, poměrně nudného profesora egyptologie, za něhož se hodlá za pár hodin provdat. Možná není tak báječným společníkem, jako byl Jolly, ale zato má Kay jistotu, že jí bude věrný. Návštěva známých míst však Kay převrátí život vzhůru nohama. Setká se zde totiž s duchem mrtvého Jollyho, který se nedokáže smířit s myšlenkou, že by se Kay provdala za takového suchara. Je na čase, aby jí někdo připomněl staré zlaté časy a svatbu překazil... (oficiálny text distribútora)

pupidup

tak tohle nebyl moc odvaz! Spousta rádoby vtipných, ale dle mého trapných a zdlouhavých dialogů i monologů, připomínajících léčebnu pro mentálně postižené....nevím, pro jakou cílovou skupinu je komedie určena, ale určitě ne pro ty, kteří mají rádi inteligentní nebo třeba černý humor. Sally Fields se chová jakoby zamrzla ve věku pěti let. Jestli za tento film byla někdy na něco nominována, tak jak potom musí vypadat to ostatní z americké komediální filmografie. Zlatá malina dobrá... ()

rt12

Film již předem odsoudil k ,, zániku" šílený dabing. Ani jsem se nepídila, kdo namluvil Sally, ale bylo to nervy drásající. Bohužel v původním znění jsem jej nesehnala. Děj samotný bez nápadu, bez invence. Stokrát omletý námět nezaujal, špatný scénář nemohli zachránit , pro mě jinak, oblíbení herci. Díky nim dávám dvě hvězdy. Jasný propadák. ()

Yardie

Slabších 60%. Byla to taková konverzační komedie, kde bylo pár dobrých slovní přestřelek, pár dobrých hlášek a několik dobrých glos. Co mi trošku vadilo, tak bylo takové to hulákání a překřikování, to moc nemusím. Nicméně, mimo toto to bylo celkem fajn. Sice jsem čekal více humoru, ale nebylo ho tam zase málo. Takový průměr. Myslím, že na jedno kouknutí OK, možná i druhé, protože jsem určitě všechny vtípky napoprvé nepochytil. Howgh! ()