Obliekate si železný oblek, ste zelený od zlosti, uhryzol vás pavúk, hráte sa na netopiera alebo máte nejaké iné superschopnosti? Tak sa pripravte na to, že komédia Badman si z vás bude celú hodinu a pol nemilosrdne uťahovať. Skrachovaný herec Cedric je lúzer na pohľadanie, odsúdený životom na večný neúspech. Od priateľky dostane kopačky a jeho kamoši, sestra aj vlastný otec už nadobro stratili nádej, že by raz z neho niečo mohlo byť. Keď však Cedric dostane vo filme hlavnú úlohu superhrdinu Badmana, začne sa v jeho živote blýskať na lepšie časy. Teraz konečne nadišla jeho veľká chvíľa a má šancu všetkým to ukázať! Cedrica nová filmová rola úplne pohltí, jeho nezvratný osud večného smoliara však opäť zasiahne do hry. Cestou domov z natáčania má autonehodu a stratí pamäť. Keď sa preberie, je stále oblečený ako Badman a presvedčený o tom, že je skutočným neohrozeným superhrdinom s jasným poslaním – zachrániť svet. Môže sa niekto ako on postaviť zlu, chrániť slabých, nakopať zloduchom zadky a neublížiť si pri tom? Môže konať dobro napriek svojim vrodeným sklonom všetko pokašľať a nič neurobiť poriadne? Tak či onak, Cedric sa vydáva na akčnú misiu plnú bláznivých situácií, trapasov a šialených náhod. Byť hrdinom je super, ale nevinné deti a ženy by sa mali pred ním radšej niekde skryť. (Bontonfilm SK)

Bozvav

Jen Francouzi umí udělat bláznivou crazy komedii, která není trapná a vulgární. Já jsem se fakt nasmála, zvláště závěrečné scéně s vysavačem - jedničkou na trhu. Přiměřená stopáž, skvěle se hodící hudební doprovod, parodie na nejznámější oelasťákované blbečky, humor, akce, prostě super. Jen dialogy místy trošku vázly. Za mne spokojených 80%. ()

TheSpearCZ

Francouzské Žhavé výstřely 21. století. Geniální a vtipná souhra všemožných gagů, především na MCU a DC, která není nijak přeplácaná a na sílu dělaná, ale všechno z tohohle filmu vychází naprosto plynule, což je společně se skvěle vybranými herci hlavní silou filmu. A sláva, že je stopáž 85 minut, tohle si člověk může pustit desetkrát a desetkrát se mu to bude líbit. Zábava zaručena. 5* ()

anatheman

Velmi milé překvapení! Neskutečně zábavný film, a to i přes skutečnost, že mnoho vtípků nepadne vyloženě na úrodnou půdu. Nicméně několik momentů je vskutku zabijáckých a oceňuji především skutečnost, že je zde otevřená snaha o nekompromisní nekorektnost. Některé aluze odkazují na kontroverzní místa, o kterých jsem si myslel, že je nebude možné v kině odprezentovat. Tento film se toho nebojí a vůbec s nikým se nemaže. Je jisté, že s postupujícím časem bude síla tohoto snímku slábnout, jelikož paroduje velké množství soudobých fenoménů. Na druhou stranu je třeba podotknout, že tato satira byla zapotřebí. A tento film v tomto ohledu nezklamal. Možná představuje pomyslný signál (asi mě nakazil Fiala), abychom řadu věcí nebrali až tak úplně vážně a abychom za každým rohem nenacházeli domnělé urážky. :-) Že má takovou sílu parodie na Batmana a Marvellovky? Také se nestačím divit. Silné čtyři hvězdy! ()

BOURQUE

Známy herec/režisér Philippe Lacheau a jeho verný priatelia sa vracajú s ďalšou ľahkou komédiou, ktorá má len jeden cieľ: zabaviť diváka. Teraz témou je najmä paródia na DC/Marvel super-hero filmy, s malou odbočkou na iné, skutočné veci zo života (napr. vzťah mladšieho muža zo staršou ženou). Jednotlivé scény (napr. ) viac-menej fungujú, ale ako celok nedosahujú nadpriemerných kvalít. Odbočka na Logan potešila a pózovanie Avengers taktiež nebolo zlé. V závere „skutočného Badmana“ vidíme dokonalú komerčnú reklamu na vysávačku. Jednohubka, ktorá síce dokáže človeka na 85 minút vypnúť, ale dlho v pamäti diváka nezostane (výnimkou možno pár malých, krátkych scén). Osobné hodnotenie: 70% (***) ()

sadlokan

Parta slušnejch hovězin přerušovaná jakousi obsesí pánským přirozením.Ale tak malým,že se dá schovat za Dacii Logan,kterou jistému kotletářovi znečistil dvojník Jeana Dujardina aka Lucky Luke na obřím orlu.Což  vysaje Kärcher. ()

CaptainCzech

Extrémní kanonáda vtipů tu sice je, ale ke mě osobně se dostalo pouze malé množství. Což u komedie založené na situačním humoru beru jako velké mínus. Avšak když už, tak jsem se zasmál řádně od plic. Jinak je to opravdu hloupoučký film, s neuspokojujícím rozuzlením. Obrovské množství easter eggů na komiksovky ze stáje DC či Marvel pobavili a je to i to nejlepší co film nabízí. Za mě standartní 2* a poměrně zklamání. ()

Olík

Taková milá super-blbinka plná narážek, což může být trochu problém, protože u některých vtípků je potřeba znát souvislosti, ale jinak synonymum k termínu dobrá oddechová komedie. ()

Razzor_82

"Krocan je hrdina!" Jméno Philippe Lacheau s jeho komediální razancí, je záruka útoku na Vaši bránici. Svěží parodie na superhrdiny. Vtipné gagy, které skvěle odsýpají v krátké časové stopáži bez větších oplzlostí. Nechybí ani známé melodie. Na konci nečekaně zafunguje i romantická linka.  7/10 ()

feryk

Po delší době dobrá parodie a k tomu ještě francouzská. Film nemá žádný hluchý místa a slušně dávkuje vtip za vtipem. Nemusí se líbit vše, ale četnost gagů to vynahrazuje. Občas nějaká ta nekorektnost je třešinka na dortu. Bohužel američané už takovéto filmy neumí, tam už to zabila korektnost, ekologie a trapnost hnaná do extrémů. Tady vše sedí a na crazy komedii to má i slušný děj. ()

DAPDO

Super-blb za mě není něco, co by si zasloužilo být v červených číslech, to určitě ne, ale uznávám, že jsem se párkrát zasmál. Taková komedie na odlehčení. ()

Rockerman

Francouzský Bad(t)man mě pobavil. Trapných vtipů jen pomálu, zato skvělých až crazykomediálních hodně. O jedné ztrátě paměti a spoustě náhod a nedorozumění. Komedie, která si na nic nehraje, jen baví a to je při krizi dobrých komedií ta nejlepší zpráva. ()

Kingjiri

Příjemná francouzská crazy komedie, do který se kromě spousta vtípků podařilo zakomponovat taky zábavný odkazy na komiksový bijáky, ze kterejch si dělá srandu (Batman, Spider-Man, Xmeni apod.). Dojde i na pár lehce nekorektních vtípků (znovuzapálenej Nottre-Dame nebo migrant zachraňující dítě). Příběh byl pěkně vymyšlenej, akční scény v rámci žánru byly vcelku solidně natočený a nápad se závěrečnou bitkou, která využila prostředí ateliéru, byl fakt super. Na pátou hvězdu ještě chybělo trošku svižnější tempo vyprávění, kdy se i při skromný stopáži občas až moc kecalo, ale jinak jsem teda nadmíru spokojenej, čtyři jistý hvězdy. ()

ER

Hurá, povedlo se. Vidět populární scény comicsového světa , parodované s francouzskou "noblesou" (u polibku Spidermana jsem se pořádně nasmál) a k tomu doprovázené i vtipnými dialogy např.: A jaké superschopnosti bude mít? Je to Francouz." To chce nášup. ()

E lan

Bláznivá francouzská komedie za *****? A jaké jiné hodnocení se sluší komedii, která nás několikrát doslova zadusila smíchem😂 Některé scény se dají jen opravdu těžko rozdýchat. Výborná lohoučká komedie! ()