Reklama

Reklama

Nezlomná

  • Francúzsko Fireheart (viac)
Trailer 5

Obsahy(1)

Georgia mala odmalička jeden jediný sen – stať sa požiarničkou ako jej otec. Žiaľ v New Yorku v roku 1920 ženy toto povolanie nesmeli vykonávať. Keď mestskí hasiči začnú jeden po druhom miznúť pri záhadných požiaroch, ktoré zničili divadlá na Broadway, Georgia si uvedomí, že toto je jej šanca. Prezlečie sa za chalana, nalepí si fúzy a pod menom Joe sa prihlási do skupiny dobrovoľných hasičov, ktorá ma za úlohu zastaviť tajomného podpaľača. Georgia však nesmie za nijakých okolností prezradiť svoju pravú identitu, pretože by to to mohlo ohroziť celú túto nebezpečnú misiu, ktorej navyše velí jej otec. (Forum Film SK)

(viac)

Videá (4)

Trailer 5

Recenzie (4)

silentname 

všetky recenzie užívateľa

"Fireheart" je viac-menej veľmi všedný animák, v ktorom sa neskýva veľká dávka prekvapení. Viete odhadnúť kto bude zloduchom, ako to celé dopadne a všetko s tým súvisiace. Animácie sú okey, príbehovo to má pár zaujímavejších momentov, no najviac asi excelujú scénky so špeciálnymi efektami. Plus ako dokážú tie plamene zachovať do určitého momentu veci okolo, až kým sa nerozpadnú doslova na fialový prach. Časť so sedadlami v divadle je vďaka tomu fakt super. Vo výsledku ale neviem čo nejako na tom vyzdvihnúť. Má to svoje čaro, ale skôr pre mladších divákov. Dá sa pozrieť, ale nič nejako výnimočné mi k tomu nenapadne, čo by som povedal. Hodnotenie: C+ ()

Seffi 

všetky recenzie užívateľa

New York, rok 1930, a sen dívky, která se chce stát hasičem v době, kdy dle zákona může být hasičem pouze muž. Fireheart nabízí kouzlo dobového města, plno vtipných scén a vynikající hudební doprovod. Scénář je na běžné téma, jděte za svým snem a nevzdávejte se. L'Atelier Animation dokazuje, že dokáže udělat kvalitní animaci jako velká studia. Od filmu jsem nic nečekal, takže pro mě překvápko. Hezké je, že je film věnován všem hasičům a v titulcích jsou vybrané fotky žen, které nastoupily do hasičského sboru. "What an amazing costume. The mustache is very convincing." "It's my dog's butt hair." 85% ()

Reklama

MoiJe 

všetky recenzie užívateľa

Nie že by to bolo také hrozné, len pre mňa ako dospeláka je to príliš nudné čo len na dopozeranie. A boli mi všetci ľahostajní. ()

blondboss 

všetky recenzie užívateľa

Pri tomto animáku sa takmer plne zhodujem s tunajším hodnotením. Tento snímok vzdáva hlbokú poctu záchranárom riskujúcim svoj život každý deň a zároveň dáva do popredia ženy. Pre dospelého teda hlbší odkaz, pre deti hlavne skvelé animácie, dejovo farebné predstavenie a aj nejaké tie hlášky. Škoda len, že neprináša čosi nové, ale v zásade si len tak bezpečne pláva v klasických klišé vodách podobných animákov. Čakal som o niečo unikátnejší dej a možno aj postavy. 65 % ()

Galéria (34)

Reklama

Reklama