Odhodlaná státní zástupkyně se ponoří do případu pohřešované třináctileté holky a při pátrání po tom, co se opravdu stalo, zajde až do extrému. (Netflix)

viperDavid

Trošku mě mrzí, že se filmaři až úzce věnovali hlavnímu podezřelému, který nepochybně sedí právem, ale opoměli jiné skutečnosti které ve skutečném případu hráli velkou a téměř zásadní roli. Nicméně i tak se mi to velmi líbilo i když jsem příběh, kterým žila celá Itálie neznal. Pěkne zahrané a vygradované. Netflix mě potěšil. ()

BOURQUE

Smutný true-based príbeh zmiznutia trinásťročného dievčaťa v Bergame. Vyšetrenie a pátranie na úrovni TV filmu, podobne ako práca s jednotlivými postavami. Isabella Ragonese v roli Letizii Ruggeri je v poriadku, v závere na súde potvrdzuje svoju dominanciu, ktorú mala počas celého filmu. Osobné hodnotenie: 73% (***) ()

Kozlowski8

Inspirováno skutečným případem zmizení a vraždy třináctileté dívky, kterým ve své době žila celá Itálie. Toto zpracování do filmové podoby je ale veskrze průměrné - v provedení, v příběhu, v postavách. Není to úplně nuda, ale ani výrazněji nestrhne, nezaujme - spíš to jen tak jaksi nenápadně přejde. Námět, který by si zasloužil lepší zpracování. 55 %. ()

petikacka

Absolutně vůbec ne špatná krimi dle trůstory z italského Bergama. Oproti ostatním si nemyslím, že se příběh rozpadl, vyšetřovat takový případ bez důkazů je vždy mravenčí práce a nejde z toho udělat Jasona Bourna. Ovšem naprostá dechberoucí arogance viníka je pro mě neskutečná, neuvěřitelná a nebetyčná drzost, která bohužel nemá konce...A to je na tom všem úplně nejhorší. Za mě 85% ()

mzss1

[58%] YARA, coby italský filmový počin dle skutečné události. No, myslím si, že taková událost je celkově na tomhle světě bohužel docela běžná. Abych se vyjádřil k filmu, určitě tu není nic, co bych extra vytýkal. Je to takové ploché, chladné a druhé půlce ne moc záživné, přitom začátek vypadá nadějně. Takže takový trochu lepší, koukatelný průměr. Nejvíc mě bavila asi ta státní zástupkyně. Jak už tu píší ostatní, chtělo by to trochu víc zvýraznit emoce a tak. Hudební doprovod ale nebyl špatný. Na 1 vidění to nebylo zlé, nic víc nic míň. ()

• Film je inspirován skutečným případem zavraždění Yary Gambirasio. (p.a.douch)