Alice má zlomené srdce a přestává věřit, že si někoho najde. Když se ale spřátelí s charismatickým odborníkem na astrologii, nechá se při výběru partnera vést hvězdami. (Netflix)

Luciee113

Dávám tomu 4* i když je to takový průměr. Dobře se na to kouká a pro odpočinek dobrý. Některé postavy a scény (které mají být asi vtipné) jsou zbytečně přehnané, ale není jich naštěstí mnoho. Každopádně dvě hlavní postavy jsou pěkné a sympatické a krásně to mezi nimi jiskří, takže pro mě spokojenost :) ()

VeeDee

Takový ten oddechový seriál pro ženy, u kterého se můžou zasnít. Ty horoskopy mi tam přišly naprosto nepodstatné a Tio si mě vůbec nezískal. Ale... co mě k seriálu připoutalo, byla ta chemie, jiskra, která fungovala mezi Alice a Davidem. Málokdy se stane, že to herci zahrají tak uvěřitelně. (A co si budeme povídat, ženy, pro takový pohled Davidových očí bychom se zcela jistě rozkrájely!:-)) ()

JenYu

Viděna 1. série: Mám ráda astrologii, Itálii a příběhy o vztazích. Slabý budget vyvažuje sympatická Alice a ještě sympatičtější Tio. Připadalo mi, že by díly mohly být delší, zápletky zajímavější a konec originálnější, ale co už... Je to příjemná oddechovka, kterou člověk v dnešním světě potřebuje opravdu jako sůl. (3. 6. 2022) Viděna 2. série: Děj jede v zaběhnutém tempu a postavy zůstávají takovými, jakými byly - ultra sympaťák Tio, nesnesitelná Marlin, vyhýbavý Davide a okouzlující Alice. Je asi hodně pravděpodobné, že kdyby hlavní rol hrál někdo jiný, možná bych to dál nesledovala. S Alicí se dá dobře ztotožnit a její pracovní strasti jsou v rámci žánru uvěřitelné. Vrchol série (alespoň pro mě): díl odehrávající se v Paříži. ()

Drozdo57

Toto bola skvelá rýchlovka. Dobre sa na to pozeralo. Príbeh balancuje okolo známych klišé ale v podstate do nich nikdy úplne nepadne. Na romantickú komédiu sa väčšina postáv väčšinu času chovala dosť rozumne a ja som nemusel revať na telku, že majú niečo urobiť. Je škoda, že len 6 dielov, zvládol by som viac. Claudia Gusmano je na zožratie. Edit: Po dopozeraní zvyšných 6 dielov spokojnosť ostala. ()

Greg25

Na horoskopy a astrologii mě neužije, ale netřeba se bát, tady je to spíš jako kulisa pro ozvláštnění vod žánru romantické komedie. Pohodová záležitost se sympatickou hrdinkou. V daném žánru navíc příjemně při zemi, zábavné a reálné. Druhá série sice trochu víc tlačí na pilu, ubývá reálnosti, trochu víc se vznáší v oblacích, ale zábavná oddechovka je to stále. 75% ()

• Keď sa Alice oblieka na rande a do toho jej zazvoní telefón od Tia, v záberoch môžeme vidieť striedavo košeľu zakasanú a vykasanú z nohavíc. (nirvana91)