Britské kriminální drama se odehrává na pobřeží Severního Devonu v uzavřené komunitě, ze které před 20 lety odešel detektiv Matthew Venn (Ben Aldridge) poté, co byl svou rodinou odmítnut kvůli své orientaci. Nyní se se svým manželem vrací zpět na pohřeb svého otce a pouští se do vyšetřování vraždy, aby při pátrání po vrahovi napravil rozbité vztahy a vyrovnal se s bolestivou minulostí. (Gaytitulky.info)

sochoking

V 25. minúte 4. časti som to odhalil (a možno i trochu skôr) a hoci táto posledná epizoda to celé nakoniec tak  trochu pochováva, udeľujem poctivé štyri hviezdičky! Za skvelú kameru podfarbenú depresívnymi hudobnými tonmi, a potom ešte aj za parádne herecké výkony! Občas som mal pocit, že sledujem škandinávsku záležitosť. Angláni toto vedia výborne zmáknuť; urobiť z rodinnej drámy kriminálku. ()

petrsv

Dobrá detektivní minisérie. Klady vidím jednoznačně v prostředí a hercích. Zápory pak v ději, do kterého opět, tak jak je dneska v módě, museli nacpat vztahy. Jsem rád, že gayové zde nejsou karikatury, ale prostě normální chlapi, tak jak v běžném životě. Náboženská zápletka mi zprvu vadila, ale nakonec ji musím ocenit. Ukazuje totiž na něco, co s náboženstvím nemusí mít nic společného, a to je manipulace. Domníval jsem se, že lidstvo je už dál, je vzdělanější a takové vymývání mozků, jaké tu bylo v dávné minulosti, nehrozí. Ale není to tak a tento seriál to jen dokazuje. Stále jsou mezi námi lidé slabší, kteří snadno podlehnout těm, kteří dokáží druhými manipulovat. Třeba to těm ovládaným pomůže v prozření. ()

Mamlas odpad!

20% zdlouhavého vyšetřování, 80% vaty, nudy, pánbíčkářských blábolů a vztahových otravností. Produkt ve šnečím tempu s podivným castingem, okrajovým obsahem a často nadmíru nezajímavými dialogy. Celé by to šlo zhutnit a výrazně prostříhat na celkovou délku tak 40 minut. Pak by to u mě mělo naději tak na 1 hvězdu. (6%) ()