Komik zažije na turné příšernou noc a pak musí s bratrem řešit její následky, které ho můžou připravit o všechno, co vybudoval. Tady půjde o život. (Netflix)

Superpero

Nijak originální story, ale dobře zahraná, opepřená prostředím slavné komediální celebrity a naservírovaná ve velice koukatelném formátu. Hart i Snipes jsou velmi dobří a mají zásluhu na tom, jak to pěkně utíká. ()

Fr

„VŽDYCKY JSI MI ŘÍKAL, ŽE SE MÁM MÍT PŘED VŠEMA NA POZORU…“   Smršť nevyhnutelných událostí, které rozjede jedno rozhodnutí. Svět šoubyznisu, fajn Hart a překvapivej (už jen účastí) Snipes. Děj – tedy události jsou občas nepříjemný, hlavně proto, že „Káčkovi“ nepřejete další maléry. Epizody jsou dlouhý tak akorát (takže celkem krátký) a fakt mě zajímalo, jak to dopadne. Je tady solidní příběhovej zvrat a přesto, že je to na konci přitažený za pačesy, se závěr povedl.   /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Mám príma černýho bráchu. 2.) Miluju situace, ve kterejch se pozná, čeho je člověk schopnej.  ///  Thx za titule „Michal Pokorný“.                PŘÍBĚH  ****  HUMOR  ne  AKCE  ne  NAPĚTÍ  ** ()

emma53

Já bych True story asi šoupla do truhlíku s nápisem " lepší béčko". Vůbec jsem se nenudila,  hluchá místa jsem nepostřehla a zahrané to bylo bezvadně, takže neváhám s tou čtyřkou. Myslím si, že se tahle story nesmí brát moc vážně, jinak pohoříte. ()

*CARNIFEX*

Dobre sa na to pozerá najma vďaka solídnemu hereckému obsadeniu. Scenáristicky je to ale do určitého okamihu nesmierne čitateľné, pričom štvrtú hviezdu si tento počin zaslúži len za absolútny záver .. ten je skutočne vydarenou záležitosťou. ()

Fiftis

Crazy dráma o tom, ako sa všetko môže postupne pokaziť viac a viac. Šialená noc s bratom vo Filadelfii dostane svetoznámeho komika do šlamastiky. V stávke je viac než len jeho kariéra. ‚True story‘ je viac než len kriminálna dráma. Je to nablýskaná limuzína, ktorá vás vezme do sveta stand-up comedy byznysu. Byť úspešným komikom je vstupenkou do veľkého sveta, v ktorom môžete do konca života piť šampanské. Má to ale samozrejme i svoje tienisté stránky. Vtip rýchlo prestane byť improvizovaným kúzlom v okamihu, keď sa stane ťažko vydrenou komoditou. Na dobré vtipy pritom máte svoj vlastný produkčný tím, napriek tomu vás po vystúpení nenechá kritika jednu niť suchú. Ako divák neustále bojujete s otázkou, komu v tomto crazy príbehu vlastne fandiť a či si vašu priazeň naozaj zaslúži. (2.12.2021) ()

Chrustyn

Kevin Hart je fajn, Wesley Snipes super, bohužel materiál na 7 dílný seriál tu opravdu není, přestože se většina dílů vejde do 30 minut. Charaktery jsou velice dobře vystavěné, ale po prvních dvou dílech jsem se šíleně nudil a bylo mi úplně jedno, jak vše dopadne. ()

anderson

Úspešný a napínavý dramatický seriál, ktorý zanechá v divákovi nejednu zásadnú životnú otázku. Napríklad nakoľko sú osudy fiktívnych postáv podobné osudom reálnych "hviezd" a čo všetko je za tzv. úspechom... Po scenáristickej stránke každopádne vynikajúce. (26.11.2021) ()

M.i.k.e

Kevin Hart se začíná pomalu ale jistě snažit aby se vymanil ze škatulky ukřičeného a místy vtipného sidekicka a přesvědčit všechny,že zvládne i vážnější role a ono se mu to celkem daří.V tomhle případě hraje částečně sám sebe a spolu s Wesleym Snipsem jakožto jeho bratrem musí řešit sérii nešťastných událostí,které by mohli vést nejen ke zničení jeho kariéry.Některé ty situace jsou sice lehce mimo a daly by se vyřešit úplně jinak a úplně v pohodě,ale když dojde k finálnímu zvratu/odhalení,tak svým způsobem začne jednání postav dávat smysl.Platí nicméně,že by to celé nemuselo mít čtyři a půl hodiny (jakkoliv cca třiceti minutové epizody jsou stravitelné) a v pohodě by to pokryl film o poloviční stopáži.V tom případě bych dal klidně za čtyři.Takhle jsem někde těsně mezi...70% ()

cariada

Celkem netradiční drama, kdy se bratr snaží podojit bohatého a slavného komika. Jenže komik to vezme až moc vážně a celé se to zamotá a nabere úplně jiný rozměr. ()

Doldus

Seriál vytahují z průměru dvě věci. Zaprvé tu máme kvalitní ústřední herecké duo - Wesley Snipes je tu boží a Kevin Hart přinejmenším dobrý. A zadruhé (pro mě nesmírně sympatické) není seriál zbytečně natahovaný výplňkovým obsahem, vše se krásně vešlo do sedmi dílů, a tak lze tento napínavý, leč dějem těžce neoriginalní, seriál s radostí slupnout za dvě odpoledne. A to je na Netflix nebývale osvěžující... ()

UhLee

NETFLIX Minisérie - (7,5/10). Bez hereckých výkonu Kevina Harta a hlavně Wesleyho Snipese, by byla tato minisérie poloviční. Wesley tady hraje totálního namachrovaného, ale zároveň hrozně drsného bráchu, ke kterému chováte respekt. Kevin jeho mladšího bráchu, který ho ale věčně tahá z průserů. Příběh je dosti obyčejný. Hlavně díky ne příliš dlouhým epizodám děj pěkně plyne a těch 7 epizod se mi zdálo tak akorát. Druhá polovina je o hodně lepší než první hlavně díky většímu šlapání na plyn co se týče děje a zvratů. Jako fiktivní příběh to funguje hezky pohromadě a vůbec bych se nedivil tomu, kdyby to bylo inspirováno skutečností. Nejedná se o žádný velký zázrak, ale rozhodně jsem se u toho nenudil a bavilo mě sledovat všechny dějové zvraty a pletky. Nejlepší epizoda: Kapitola šestá: Co by člověk neudělal pro rodinu (E06). ()

mo cuishle

Opět zbytečně roztahané na 7dílů. Kam to celé směřuje je vám vcelku jasné od začátku. Ovšem jak to skončí ne :) Pěkný wow moment na konci, tím pádem i poslední episoda nejlepší. Wesleymu táhne na šest pětek ale furt to tam má :) Celkem 75%. ()

jedna_vrana

Fajn, bolo mi cťou zoznámiť sa s menom Kevin Hart, doteraz som ho nepoznala. Ukázal, že vie zahrať svoju rolu. Jeho herecké výkony sú slušné, ale ako inak?  Veď je to príbeh o Kevinovi Hartovi, ktorý hrá Kevina Harta. Wesley Snipes mu dobre sekunduje. Pozitívom je, že minisériu zvládnete za jedno popoludnie a jednotlivé časti sú krátke, dej sa odvíja rýchle. Čo mi prekážalo, bola predvídateľnosť deja a veľmi som sa nezabávala. Neuveriteľne bohatý komik spustí sériu neuveriteľných udalostí a celý čas ma presviedča, že na peniazoch záleží. Tento pocit nevyvrátil ani jeho vrelý vzťah k synovi. Záver však prekvapil. ()

zahadum

Pôvodne som chcel písať viacej ale kolega Ulpo  to napísal všetko presne ako by som to napísal ja :) Nečakal som nič a bol som veľmi milo prekvapený. Malo to primerane dlhé / krátke epizódy, nevlieklo sa to a nenašlo sa žiadne hluché miesto. Relatívne to bolo uveriteľné a nemalo to logické výpadky bežné v dnešnej tvorbe. Tiež som mal miestami pocit, že pozerám nejaký dokument o hercovi. Dokonca to miestami pôsobilo ako " natočené podľa skutočnej udalosti ". Som rád, že sa to začalo a ukončilo v siedmych epizódach a nebude to ako " stokrát prevarený čaj " ako sa teraz bežne robí. K dokonalosti tomu nechýbalo veľa a silný nadpriemer a podobne ako kolega Ulpo to u mňa je za skvelých 80 %. ()

yvona

Ačkoliv rozuzlení pochopíte už v první epizodě, je to výborně zpracovaný příběh. Děj má dynamický spád bez, jinak tradičních,  seriálových protahovaček. ()

Hapretor

Pro mě super .. Hart za 4* - konečně předvedl, že zvládne vážnou roli ... tedy zahraje vše ... je to opravdu dobrý herec ... navíc je to celé takové správně absurdní ... skoro takové ... něco jako Fargo apod. - Wesly Šnaps taky skvělej ... konečně někdo z těch starejch mlátičů přišel na to, že už nemá cenu si hrát na devadesátky a snaží se hrát charismatem a mimikou ... u mě fakt překvapení a super ... ()

Kingjiri

Nejvíc mě zaujalo herecký obsazení, kdy Wesley Snipes hraje po letech zase v něčem koukatelnym a Kevin Hart bez afektovanýho (a za každou cenu rádobyvtipnýho) přehrávání ukazuje, že taky umí hrát vcelku sympaticky. Pointu příběhu jsem jako spoustu ostatních vytušil už z prvního dílu, nicméně samotnej závěr mě svojí nekompromisností docela překvapil. První půlka se občas trochu vlekla, za to druhá půlka už byla slušně napínavá se svižnym tempem vyprávění. Celková stopáž teda byla ve výsledku tak akorát dlouhá. Nic moc světobornýho, ale no pár volnejch večerů tahle série spolehlivě zabaví, tři hodně silný hvězdy. ()

ER

Za mně jedno z překvapení  roku. Provázání skutečné postavy Kevina Harta jako stand up komika a herce s fiktivní story, kde jde o život, se povedlo. Gangsterská zápletka komorního charakteru stojící hlavně na postavách dvou bratrů (výborný Wesley Snipes) dodává patřičné drama s finálním překvapením. Ale to hlavní se děje pod povrchem resp. v hlavě Káčka, jelikož to je on, kdo rozjede sérii smrtících událostí jen aby zachránil svou kariéru. ()