Komik zažije na turné příšernou noc a pak musí s bratrem řešit její následky, které ho můžou připravit o všechno, co vybudoval. Tady půjde o život. (Netflix)

Kingjiri

Nejvíc mě zaujalo herecký obsazení, kdy Wesley Snipes hraje po letech zase v něčem koukatelnym a Kevin Hart bez afektovanýho (a za každou cenu rádobyvtipnýho) přehrávání ukazuje, že taky umí hrát vcelku sympaticky. Pointu příběhu jsem jako spoustu ostatních vytušil už z prvního dílu, nicméně samotnej závěr mě svojí nekompromisností docela překvapil. První půlka se občas trochu vlekla, za to druhá půlka už byla slušně napínavá se svižnym tempem vyprávění. Celková stopáž teda byla ve výsledku tak akorát dlouhá. Nic moc světobornýho, ale no pár volnejch večerů tahle série spolehlivě zabaví, tři hodně silný hvězdy. ()

Fiftis

Crazy dráma o tom, ako sa všetko môže postupne pokaziť viac a viac. Šialená noc s bratom vo Filadelfii dostane svetoznámeho komika do šlamastiky. V stávke je viac než len jeho kariéra. ‚True story‘ je viac než len kriminálna dráma. Je to nablýskaná limuzína, ktorá vás vezme do sveta stand-up comedy byznysu. Byť úspešným komikom je vstupenkou do veľkého sveta, v ktorom môžete do konca života piť šampanské. Má to ale samozrejme i svoje tienisté stránky. Vtip rýchlo prestane byť improvizovaným kúzlom v okamihu, keď sa stane ťažko vydrenou komoditou. Na dobré vtipy pritom máte svoj vlastný produkčný tím, napriek tomu vás po vystúpení nenechá kritika jednu niť suchú. Ako divák neustále bojujete s otázkou, komu v tomto crazy príbehu vlastne fandiť a či si vašu priazeň naozaj zaslúži. (2.12.2021) ()

UhLee

NETFLIX Minisérie - (7,5/10). Bez hereckých výkonu Kevina Harta a hlavně Wesleyho Snipese, by byla tato minisérie poloviční. Wesley tady hraje totálního namachrovaného, ale zároveň hrozně drsného bráchu, ke kterému chováte respekt. Kevin jeho mladšího bráchu, který ho ale věčně tahá z průserů. Příběh je dosti obyčejný. Hlavně díky ne příliš dlouhým epizodám děj pěkně plyne a těch 7 epizod se mi zdálo tak akorát. Druhá polovina je o hodně lepší než první hlavně díky většímu šlapání na plyn co se týče děje a zvratů. Jako fiktivní příběh to funguje hezky pohromadě a vůbec bych se nedivil tomu, kdyby to bylo inspirováno skutečností. Nejedná se o žádný velký zázrak, ale rozhodně jsem se u toho nenudil a bavilo mě sledovat všechny dějové zvraty a pletky. Nejlepší epizoda: Kapitola šestá: Co by člověk neudělal pro rodinu (E06). ()

jedna_vrana

Fajn, bolo mi cťou zoznámiť sa s menom Kevin Hart, doteraz som ho nepoznala. Ukázal, že vie zahrať svoju rolu. Jeho herecké výkony sú slušné, ale ako inak?  Veď je to príbeh o Kevinovi Hartovi, ktorý hrá Kevina Harta. Wesley Snipes mu dobre sekunduje. Pozitívom je, že minisériu zvládnete za jedno popoludnie a jednotlivé časti sú krátke, dej sa odvíja rýchle. Čo mi prekážalo, bola predvídateľnosť deja a veľmi som sa nezabávala. Neuveriteľne bohatý komik spustí sériu neuveriteľných udalostí a celý čas ma presviedča, že na peniazoch záleží. Tento pocit nevyvrátil ani jeho vrelý vzťah k synovi. Záver však prekvapil. ()

Fr

„VŽDYCKY JSI MI ŘÍKAL, ŽE SE MÁM MÍT PŘED VŠEMA NA POZORU…“   Smršť nevyhnutelných událostí, které rozjede jedno rozhodnutí. Svět šoubyznisu, fajn Hart a překvapivej (už jen účastí) Snipes. Děj – tedy události jsou občas nepříjemný, hlavně proto, že „Káčkovi“ nepřejete další maléry. Epizody jsou dlouhý tak akorát (takže celkem krátký) a fakt mě zajímalo, jak to dopadne. Je tady solidní příběhovej zvrat a přesto, že je to na konci přitažený za pačesy, se závěr povedl.   /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Mám príma černýho bráchu. 2.) Miluju situace, ve kterejch se pozná, čeho je člověk schopnej.  ///  Thx za titule „Michal Pokorný“.                PŘÍBĚH  ****  HUMOR  ne  AKCE  ne  NAPĚTÍ  ** ()