Misono pracuje ve firmě na nakládanou zeleninu a miluje poslouchání podcastů a různých radiových vysílání. Během jednoho takového vysílání se dozví, že pokud nebude mluvit s ostatními o věcech, která ráda dělá, přestane ty věci mít ráda, protože si její duše řekne, že jich není třeba. Misono se toho zalekne a usilovně přemýšlí, jak a s kým by mohla mluvit o svém nejmilejším jídle z řetězců. Ano, Misono je totiž milovnice pokrmů z řetězových restaurací typu McDonald's či Matsuya. Nakonec to vyřeší tak, že si založí podcast a o své vášni vypráví komukoliv, kdo je ochotný si ji pustit. (Zíza)

Zíza

Je to taková pohoda s rychle žvanící holkou, která miluje řetězce typu Matsuya nebo Gyoza no Ohsho, a tak o tom dělá podcast. Každý díl uteče rychle a je strašně příjemné s nimi trávit těch 20 minut. Vlastně by s nimi člověk chtěl být klidně dýl, ale to by pak asi nebylo tak dobré. V podstatě se jedná o představení řetězců, které jsou v Japonsku, taková pěkná reklama a člověk může jen slintat, že by si dal taky. Itó Marika se neuvěřitelně do role Misono hodí a Igeta Hiroe i Suzuki Džin jí strašně dobře doplňují; celkově mají moc pěknou chemii. Do toho zajímavý opening a ještě lepší ending, který jsem si musela pouštět vždy a občas dvakrát – hlavně se vždy odehrával v tom pomyslném imaginárním podcastovém řetězci. U tohoto seriálu se rozhodně reprízy nebojím. Pěkné a příjemné. ()