RoyBatty444

Komédia o otaku s veľmi dobrými slovnými prestrelkami. Znalosť otaku terminológie vítaná. Hlavne medzi Tomoyaom (hlavný hrdina) a Megumi (nudnou priateľkou) prebiehajú výživné dialógy: otaku voči normálo. Tak dobre som sa už dlho nezasmial. Hlavne v druhej časti prvej série. Jedná sa celkom o podarenú háremovku o výrobe videohry, žánru simulátor randenia, v stredoškolskom klube. Postavy občas búrajú štvrtú stenu a našťastie sa nekoná nekončiace ostýchavé naťahovanie. Síce sa dostavia aj hluché miesta, ktoré mňa neodradili. Občas vie zmiasť aj množstvo mien s pseudonymami (Kasumigaoka Utaha=Kasumi Utako, Sawamura Spencer Eriri=Kashiwagi Eri) a doberanie otestuje pozornosť. Samozrejme sa nezaobídeme s gýčovitými a patetickými dialógmi občas aj okomentovanými samotnými postavami. Hlavne sa preberá vývoj hry, pri čom sa rieši doslovné obetovanie sa a aj zdravia pre vec. Príde aj na filozofovanie. Najčastejšie sa, ale samozrejme, riešia vztahy s Tomoyom. ()

Hees

Absolútne generické anime v generickom prostredí s generickým charaktermi. Ako vždy nechápajúcim hlavným hrdinom a milými slečinkami v školskom prostredí. Proste ak to vynecháte sa nič výnimočné nestane a ak si to náhodou pozriete tak určite niekde bude čakať o niečo lepšie anime. Aj keď niekoho môže zaujať otaku tematika, alebo tematika vytvorenia vlastnej vizuálnej novely či hry. ()