Reklama

Reklama

Vzorný otec: Příběh Martina MacNeilla

(TV film)
  • Kanada The Good Father: The Martin MacNeill Story

Obsahy(1)

Hlavní žalobce prohlásil: „Byla to téměř dokonalá vražda..." Strhující kriminální thriller o oblíbeném chirurgovi, za jehož vlídnou maskou se skrýval psychopat, který zavraždil vlastní ženu, aby skryl milostný poměr. Policii by unikl, nebýt jeho neústupných dětí, zejména nejstarší dcery, která díky svému vzdělání na lékařské fakultě pomohla odhalit pravdu. (HBO Max)

(viac)

Recenzie (7)

John80 

všetky recenzie používateľa

Ďalší zbytočne podhodnotený Thriller o vražde manželky. Otec deti ,ktorý úmyselne zabije svoju manželku kvôli milenke, ktorá sa bude vydávať za pestúnku jeho deti. 3* ()

Arsenal83 

všetky recenzie používateľa

Článok na wikipedii bol žiaľ vzrušujúcejší ohľadom tohto prípadu než tento film plný nepoužiteľných hercov, ktorí pri pseudo intelektuálnych výrazoch pôsobia ako keby práve vyšli z centrifúgy. Ich herecké školenie za 5 dolárov spočívalo v poučke, že keď chceš niekoho silne presvedčiť, musíš buľvy tlačiť čím viac von, inak ti neuverí. Niektorým to už vytlačené ostalo. ()

Reklama

ezop1012 

všetky recenzie používateľa

Kamera hrozna, je to televízny film. Strašne hlúpy scenár, dialógy sú ako, keby ich písal nejaký študent strednej školy. Filmová hudba nula bodov. Veľmi múdra dcéra až pre-múdrela, ešte raz scenár písal mentál. Nič lepšie, ako odpad nemôžem dať. P.S. Ukrajina ako miesto pre obchodovanie aj s deťmi, to bol rok ~ 2007 a za tuto informáciu dávam jednu hviezdičku. ()

Johnny.ARN odpad!

všetky recenzie používateľa

Keby tam Carpenter hrala dlhšie a viac zo seba ukázala, bolo by to na hviezdičku. Takto je to len bezbrehá píčovina s nesympatickým obsadením. ODPAD! ()

BOURQUE 

všetky recenzie používateľa

Najväčšou slabinou tohto filmu je, že jednotlivé scény a vedenie príbehu vás ničím neodkážu prekvapiť. True-based scenár, z ktorého by sa dalo vyťažiť aj viac. Hlavne vtedy, keby to mal v rukách také štúdio, ktoré v štýle nie je blízko Hallmarku. Osobné hodnotenie: 58% (*) ()

Zaujímavosti (1)

  • Počas scény, kde dcéra ide a prezerá si telo svojej matky, matke nápadne bije pulz z krku a biela prikrývka na nej sa pohybuje hore a dole, čo jasne dokazuje, že dýcha. (Arsenal83)

Reklama

Reklama