Život Angely Black vypadá idylicky: žije v nádherném domě na londýnském předměstí, pracuje jako dobrovolnice v psím útulku, má dva báječné syny a charismatického, pracovitého manžela Oliviera (Michiel Huisman). Za dveřmi okouzlující domácnosti je však Angela (Joanne Froggattová) také obětí násilí. Trpí ve vztahu, z něhož nemůže uniknout. Zčistajasna ji osloví soukromý detektiv Ed (Samuel Adewunmi), který odhalí Olivierova nejtemnější tajemství. Když se Angela dozví děsivou pravdu o svém manželovi, je v šoku. Může Edovi skutečně věřit? Dokáže opustit život, který tak důvěrně zná, a vymanit se ze spárů svého muže? (HBO Europe)

NikiVai

Dávám spravedlivé tři hvězdy. První tři díly byly super napínavé a zbylé tři díly přešly spíš do psychodramatu. Jako celek to na mě zapůsobilo lehce zmatečně, v jakém žánru se to vlastně pohybuji. Ale čert to vem, protože ve finále to mělo i pointu. A bohužel docela předvídatelný konec. Nelituji, že jsem to viděla, ale znovu si seriál v dohledné době nepustím. A btw Joanne jako vždy skvělá! ()

IceQueen

Keď žene pri fyzickom dialógu vyrazíte zub, nezabudnite jej dať pod vankúš peniažky od Zúbkovej víly, Olivier to vie... Z nejakého dôvodu hodnotím až s odstupom a snažím sa spomenúť si, aký dojem vo mne seriál zanechal. Vychádza mi niečo medzi nijaký až ľahko pozitívny. S jednaním a zmýšľaním Angely som nebola príliš stotožnená a zvrat tiež trošku škrípe. Ale ak nemáte čo, tak dajte kľudne toto. ()

Wormboy

Velmi slubny rozbeh konci twist na konci tretieho dielu a nasleduje uz len znozka bizardnych rozhodnuti jednotlivych postav (najma samotnej Angely), ktore zabijaju akukolvek vnutornu logiku pribehu. Na konci tak zostava v podstate len pachut po premrhanej sanci. ()

jhrasko

Nebyť civilnej a veľmi presvedčivej Joanne Froggatt, neodpustil by som scenáristom, že ma ťahali za nos podobne ako Angelu a že až príliš vsadili na náhodné posuny v deji....čo si jedna krehká žena musí vytrpieť....2 a pol * * ()