Karlos80

Prosperiho (nejvíce známý filmem "La, Settima donna") třetí poliziesco, snímek ze světa boxu a ilegálních sázek (film balancuje trochu i se žlutou, zhruba někdy ve druhé třetině, pak se navrací opět k akci) odehrávající se v Novém Mexiku. Jednoduchý příjemný příběh, který je sice převzatý, ale rozhodně ne špatně natočený, filmu dominuje velmi dobré mezinárodní herecké obsazení, atletický Blake v hlavní roli boxera na vlastní pěst pátrajícího po vrahovi svého manažera, zahrál velmi dobře (podle mě další značně podceněný herec), Spaak pod tuny make-upu, je okouzlující, ale její role nebyla podle mě dost dobře napsaná, Tomas Milian v hippie tajemné postavě rovněž mile překvapil a jako obvykle je dobrý, Ernest Borgnine v roli komisaře tu moc prostoru bohužel nedostal. Akční scény (nejen ty boxerské) jsou násilné, tvrdé a místy překvapivě živě krvavé. Finále, s onou ústřední zpomalenou scénou, je opravdu luxusní. Spokojenost. ()

Martin741

Ilegalny box a ilegalne stavky - hm, to je sakra malo, to nestaci ani na priemerne polizziotteschi. Toto balancuje medzi podpriemerom az priemerom. Poikial zacnu herci hovorit, tak tymi vatovo plynmi plkmi  do sklzne do podpriemeru. Ako tak to zachranila akcia, no kvalitnych polizziotteschi filmov je na mraky, tento to urcite nie je  : 42 % ()