Knihomolka Chelsea se musí nastěhovat ke svojí temperamentní sestře a třem spolubydlícím, kde zjistí, že se má ještě hodně co učit o tom, jak být šťastná. (Netflix)

WincKruspe odpad!

Tohle se jednoduše nedá. Ani s mírným donucením a notnou dávkou alkoholu v krvi. Je to tak neuvěřitelně tupé, trapné a afektované, že jestli je pro tohle cílovka instagramová generace, tak je mi z budoucnosti smutno. ()

Kinotip

Neměla jsem od seriálu velká očekávání, čekala jsem oddychovku pro dvacátníky a to jsem přesně dostala. (Předpokládám, že cílovka jsou ženy dvacátnice.) Pokud hledáte něco ve stylu Hannah Montana, ale s tím, že už mají všichni práci a střední školu už mají za sebou, pak jste také správně a seriál je pro vás. ()

chrispe

Pretty smart je smutně neoriginální s nepříliš charismatickými postavami. Ale jeden díl má cca 25 minut a jako skoro u všeho si na to prostě zvyknete a těch deset dílů dáte jako nic. Obohatí vás to? Ne. Pobaví vás to? Asi spíš ne. Vypnete u toho? Určitě. Asi u třetího dílu jsem přemýšlela, kdo je vlastně cílovka, protože mi to na nikoho nesedělo, takže díky michalle9 za ujasnění! ()

applause

Ja nevím, proč to všichni hejtí, mně se to líbilo. Neměla jsem od seriálu velká očekávání a dostala jsem vtipné odreagování. Jen ten konec mě fakt naštval, jak byl useklý. Doporučuji. ()