Vypečená technika

Súťažný / Reality-TV
USA, 2021, 6x30 min

Masky:

Anthony Miner

Nejlepší pekaři a technici spojí síly, aby vznikly lahodné kreace, které zvládnou i náročné zátěžové testy. Na vítěze čeká odměna 100 000 dolarů. (Netflix)

Víteček

Zajímavá show. Největší problém byl s formátem, hlavně v první části, kdy bylo už v průběhu epizody přespříliš jasné, kdo vyhraje a kdo vypadne už podle způsobu představování týmu. Kdyby tam nebyly zajímaví lidé a celý koncept nebyl lákavý, tak by to tu show hodně zabilo, protože některé týmy byly jasně upozaděny a to jako že hodně a bylo to nevyrovnaně sestříhané. ()

Mancunian

Velmi zajímavý koncept, na který se dobře koukalo. Možná bych ocenil více nějakých vysvětlivek, jak se některé věci dělaly. Myslím jak technické vychytávky, tak dorty na ochutnání, které se vlastně jen zmínily a pak se jim nevěnovala pozornost. Ta byla zaměřena zejména na stress testy. ()

Saxicola

Naprostý bizár. Přehlídka plýtvání jídlem na nesmysly, když z každého výtvoru je (a má být) fakticky poživatelná jen malá část, zatímco většina jedlých surovin slouží jen jako stavební materiál na nějakou hovadinu, která se pak vyhodí. Moje babička, která až do své smrti schovávala recept na válečný dort z půlky vajíčka a půl kila jedlé sody, je opravdu ráda, že se toho nedožila. Nicméně dokoukala jsem to celé, neschopná se odtrhnout, protože jsem z jakéhosi zvráceného důvodu nutně potřebovala vědět co-to-sakra-jako-má-bejt. Nejlepší komentář: Lesazrk ()