Torn Hearts

• USA Tattered Hearts (pracovný názov)

Leigh (Alexxis Lemire) a Jordan (Abby Quinn), duo country kapely Torn Hearts, se setkávají s Harper (Katey Sagal), bývalou hvězdou kapely The Dutchess Sisters, aby s ní měly možnost vystoupit. (geofre)

Arsenal83

Na hororový žáner naozaj slabé, jedine, že by vás iritovali country vystúpenia, tie boli fakt hororové. A ešte pár scénok s umelou krvou. Ale inak 90% materiálu je vyplnené kecami a snahou prekvapiť nejakým obratom, ktorý v miernej podobe prišiel až úplne na konci. Divák ale musí čakať príliš dlho, kým sa niečo začne diať, v podstate 45 minút má pocit, že pozerá nejaký dobrodružný film. ()

JASON_X

Rozjezd filmu je slibný, zaujaly mě dobře (na thriller) propracované postavy obou kámošek, ještě i na začátku jejich návštěvy u tajemné misantropické babizny jsem byl falešnými přísliby udržován v očekávání něčeho překvapivého, bizarního, rafinovaně zvrhlého... Ovšem slibně rozjetý děj postupně silně zdebilizuje a potěší snad leda fanoušky americké country. Nicméně Sagan (ta stará) a hlavně Quinn (ta "ošklivější") podaly obě myslím zajímavé herecké výkony, až jich bylo na takovouhle nedomrlou ptákovinu škoda. ()

pornogrind

Tak za mě solidní psychothriller ve kterým jakoby pořád něco visí ve vzduchu. Zdejší hodnocení sice nehovoří zrovna ve prospěch filmu což je ale jasným důkazem toho, že tenhle country psycho počin sedne jen hrstce vyvolených. ()

dannyyy

Ďábelská nestárnoucí Katey Sagal v debilním filmu. Katey by si zasloužila roli psychopatky v nějakém lepším snímku. Hvězda pro ní a pro Alexxis, na kterou se aspoň dalo koukat. ()

Daiker

Příjemné překvapení..... Peggy vypadá úžasně a její věk prozrazují jen ruce. Psycho jízda pošahané bývalé country zpěvačky byla dobře natočená. Sice to není nic extra, ale Peggy bych chtěl ještě vidět v nějakém hororu nebo v temné kriminálce. Má úplně jiný obličej než v sitcomu a tady jí to sekne víc. Fakt si to užívala a ty dvě blbky mohla ještě lépe podusit.... ()