Klub nájemných vrahů

• Španielsko Assassin Club
všetky plagáty

Nájemný zabiják Morgan Gaines je najat, aby zavraždil sedm lidí. Zjistí však, že jsou to také nájemní vrazi, kteří ho mají zabít. Jediným východiskem je zanechat za sebou vražednou spoušť a najít toho, kdo si tyto gangstery najal. Morgan se vydává na lov. (HBO Max)

Lacike

Akčné béčko, ktoré síce nie je podfinancované, ale napriek tomu je nekvalitné. Delamarre je režisérsky packal typu Megaton. Akcia je absolútne neprehľadná. Po dlhej dobe som videl smrtiace kombo rozheganej kamery a zbesilého strihu. Výsledkom je jeden veľký chaos. Zápletka tiež ničím nenadchne a celkovo to bola hrozná nuda. 2/10. ()

dyfur

......posledné dni som pozrel viacero filmov zo satelitných TV - a opakovane podpriemer - i toto taky tak :) ....nejakí agenti čo idú po sebe za odmenu.... jediné pozitívum Noomi Rapace, ale úlohu mala slabú, nesympatickú, v podstate nemala čo hrať....netreba viackrát pozerať  -  no toto píšem dosť často v posledných komentoch....škoda.... ()

sedm.1

Na Henry Goldinga a především Noomi Rapace lákající akční podívaná, kterou by ovšem ve výsledku nezachránili ani Pitt s Jolie, čímž chci říct, že ať už by tu bylo obsazení jakékoliv, tak ten scénář a jeho následné zpracování by nezachránil absolutně vůbec žádný casting. Assassins Club je totiž tak mizerný film, že já v něm po celu dobu nenašel opravdu ani jedno jediné pozitivum, které bych zde mohl zmínit. Zápletka tak působí jen jako slepenec všech možných klišé a tisíckrát omletých situací, scén, dialogů, zvratů a pointy, čímž je to i celé strašně předvídatelné, k čemuž jinak ale napomohli i sami tvůrci, kteří s ústředním odhalením přišli sami už na začátku, což za mě též představuje vrchol amatérismu, co se pak týče akce, o které měl být tento snímek především, tak té jej jednak na daný typ filmu opravdu málo, ale především je zpracována opravdu mdle, nenápaditě a pro mě především fakt nepřehledně, na což jsem sakra vysazený, jednotlivé postavy toho jinak také příliš nezachraňují, jelikož se opět jedná jen o skrz naskrz tuctové figurky, které nemají čím překvapit a bohužel ani obsazení, na které jsem se nechal zlákat, této podívané zrovna dvakrát nenapomohlo, Golding s tím kňourem pod nosem působí šíleně nesympaticky a Noomi to prostě pojala jen jako další fušku, která obohatí rodinný rozpočet, ale příliš ze sebe do toho také fakt nedala, nicméně vrchol nevkusného přehrávání a absolutního hereckého dna tu v tomto ohledu páchá Sam Neill, jelikož tak mizerný herecký projev jsem neviděl už hodně dlouho. Dále mě nezaujala ani atmosféra, stylově se pak jedná též o naprosto nevýraznou a fádní podívanou, a jelikož tu neexistuje ani minimum napětí, tak mohu zkrátka jen zopakovat, že tento akčňák skutečně nenabízí naprosto nic, čím by mohl potenciálního diváka zaujmout, za mě tudíž představuje jen jedno velké zklamání. ()

Morholt

Ono se to snaží tvářit jako taková ta chytrá akčňárna a na papíře to tak asi vypadalo, ale výsledkem je překombinovaný bordel, který moc nedává smysl. O debilním chování některých postav ani nemluvě. Na druhou stranu to nepůsobí nijak lacině, akce je sice průměrná, ale je jí mraky a i díky ní si film drží solidní tempo. A sešel se tu překvapivě solidní casting, kterému vévodí Noomi Rapace se strašidelně modrým pohledem. Fakt je docela škoda, že některé konstrukce byly natolik debilní, že se nedaly přejít ani se  zavřenýma očima. 50% ()

BOURQUE

Low quality akčný film (to už zistíte na začiatku „Pražskej“ scény), v ktorom sa nepochopiteľne objavili Sam Neil a Noomi Rapace. Nie že by Noomi sa nesnažila, ale sú jednoducho situácie, z ktorej sa nedá vyťažiť toľko, koľko by ste prijali (prípadne koľko by bolo potrebné). Osobné hodnotenie: 59% (*) ()

• Z nějakého důvodu jezdí italská policie ve vozech Alfa Romeo 156 před faceliftem. V době, kdy se děj filmu odehrává, jsou staré asi 25 let. Policejní složky, dokonce ani italská policie, nepoužívají vozidla tohoto stáří. (Johnny.ARN)
  • Keď Falk (Noomi Rapace) posiela hrdinovi fotku jeho priateľky uväznenej vo vani, vidíme na nej, že vo vani je voda, ktorá jej siaha po krk, keď je však neskôr priamy záber na ňu ako je vo vani, tak vodu tam nevidieť. (johnsnow)