V prípade vraždy pre peniaze zohrá zásadnú úlohu nemecký ovčiak Horand. (TV Dajto)

SOLOM.

Vcelku pěkný díl, jen škoda, že ten pes nebyl moc využitý (jen začátek a konec), protože byl tím nejpěknějším na celém příběhu. Psi jsou důležitým prvkem nejen u policie ale i záchranářů a vojáků a německé ovčáky doslova miluju a nejenom kvůli Rexovi. Ta omáčka okolo vraždy / zmizení továrníka byla místy trošku trapná stejně jako některé dialogy, ale měli to chlapci pěkně vymyšlené – jen nedomyšlené. Rozhodně bych mrtvolu hned hodil do bažin, než jí zakopával na dvorku… ()

Necrotongue

Nešlo sice o klasické vyšetřování, přesto jsem si třetí epizodu užil. V sídle oběti to vypadalo jako v hnízdě zmijí, David Matásek s Václavem Vydrou se přetahovali o titul zmetka dílu, ale když se dva perou... Faktem je, že byl chudák Horand těmi nesympatickými postavami poněkud upozaděn, ale já jsem se dobře bavil. ()

Anderton

Tu by zaslúžili zavraždiť úplne všetci. Tak nesympatické postavy neprinášal seriál v každom dieli, takže si ich treba potom náležite vychutnať. Česť hercom, že dokázali tak dôveryhodne zahrať tak slizké postavy. Sympatie divákov si tak získava nemecký ovčiak. Ale pozor, žiadneho komisára Rexa od tejto celkom slušnej depky nečakajte. ()

• Natáčeno na zámku Hrádek u Nechanic a v Praze na Hradčanech. [Zdroj: Filmovamista.cz] (M.B)