Do hospody přichází Novák s nabídkou koupit pro Duška píchačky. Ten se nejdříve zdráhá, ale když mu štamgasti vysvětlí možné výhody, píchačky od Vency kupuje. Ten mu dává i kartotéku a zavádí štamgastům karty. Vše je v pohodě, dokud se neobjevuje (pro Nováka) vražedná kombinace - Nováková s dětmi a Jonáš. (TV Nova)

mchnk

Jedny z nejlepších hlášek: "A když do tý mikrovlnky nebudeme mít co dát, tak si v ní můžeme sušit polobotky, pane šéf" "No, nebo si k ní Goliáš přidělá kolečka a bude mít obytnej přívěs, viď?". "Co chceš dělat??" "No, musim nahodit pojistky!" "Noo...ty nahodíš pojistky a na Ukrajině přestanou jezdit tramvaje!". "Co to je, tohle?" "Ale nemaj zas co dělat, tak si hrajou na Kolbenku, v únoru si prej přinesou flinty a udělaj mi z toho agitační středisko...". ()

majky19

Opět jeden z povedenejších dílů, kdy si štamgasti usmysleli, že si budou evidovat příchody a odchody do hospody prostřednictvím píchaček. Nic špatného a neobvyklého by na tom nebylo, kdyby se na scéně neobjevil domácí Jonáš ve společnosti manželky Václava Nováka. ()

walkingdead

Žilková klasicky otravná, ale k téhle roli se to hodí, a tenhle díl patřil k těm vtipnějším. Václav Knop v roli Jonáše tentokrát z epizody vyšel jako vítěz, což se mu moc často nestávalo (stejně jako v další jeho výrazné - v tomto případě dabingové - roli Franka Burnse). ()