Thulinovou s Hessem pořád trápí otázky související s případem, na které neznají odpověď. Rose se rozpadne kariéra pod rukama a vybaví se jí vzpomínka z dětství. (Netflix)

Trevor

Tentokrát bolo to zneužívanie zapracované citlivo a ostalo iba v rámci rozhovorov medzi jednotlivými postavami čo treba oceniť. Rovnako tak návrat k starému prípadu a dejovú líniu rozvili tvorcovia ešte lepšie ako som očakával, aj keď možno by ani linka s tým že Rosa nechala svoju dcéru zmiznúť kvôli kariére nemusela byť zlá. V každom prípade veľmi príjemné prekvapenie. ()

Lenka.Vilka

Bez vykecání, kdo je vrah, musím říct, že jsem si připadala trochu ochuzená, protože to působí jako "jasně, že nikoho nenapadlo, kdo to je, protože jsme tak dobrý, že jste to nepoznali", aby to dávalo smysl. Mě to taky dávalo smysl. Ale jsem už unavená ze šablony, kterou autoři používají, protože tohle je za mě až moc častý. To, kdo je vrah...ale bylo to natočený dobře, takže za mě ok :) ()

Frajer42

Spoilery! Trvalo to sice 5 dílů, ale máme na světě první opravdu kule rvoucí epizodu, u které jsem měl nefalšovanou erekci. Taktéž jsem rád, že jsem měl zcela výjimečně jen částečnou pravdu ve své teorii o vrahovi. Správně jsem odhadl, že za vším stojí trýzněný bratříček z úvodní pasáže seriálu, jen jsem odhadoval, že nyní z chlapce vyrostl ten slizounek, co se točí kolem Hartungové. Sympatického patologa jsem věru mezi své primární podezřelé neřadil. Přesto mě toto vyústění velmi potěšilo a moc se těším na zakončení. [87 %] ()

Anderton

Tak v piatej epizóde sa všetko začína rozplietať a začne zapadať do seba (história vs. súčasnosť), hrá sa o čas a divákovi je predstavený ústredný páchateľ. Ide o veľké prekvapenie, určite vás tento človek nenapadne a dúfam, že vo finále sa ukáže, prečo pracuje tam, kde pracuje. Finále asi kvalít a napínavosti päťky nedosiahne a pôjde len o dobehnutie na miesto a snahu oslobodiť držaného (držaných?), ale možno nás ešte nejaké to prekvapenie čaká. No a motivácia páchateľa je celkom pochopiteľná, po takomto detstve by asi nikto nezostal normálny. ()

castor

Pro šéfa oddělení je případ uzavřený, stačí se jen pochlubit před novináři, nicméně Naia i Mark nezávazně jeden na druhém najdou stopy, které naznačují něco jiného. Rosa si „vzpomene“ na svou osudovou lež z dětství. A divák už ví, od koho tvůrci odváděli pozornost a ukazují na tu snad nejméně podezřelou postavu. S momentem překvapení přesto mohli v tomto případě pracovat o krapet lépe. Na finále se ale těším. ()