Reptiliáni existují a přistání na Měsíci bylo jeden velký podvod. Pro nespolečenskou, ale geniální vědkyni a její partu podivínů jsou konspirační teorie denní chleba. (Netflix)

Lucasion

Yes! Konečně další seriál u kterého si mohu chrochtat blahem. Další seriál, který mi sedne jako prd*l na hrnec. Chvála Netflixu! Vizuál Ricka a Mortyho (2013) a příběh laděný jako Futurama (1999). Není to tak sprosté a nechutné jako Rick s Mortym, což není ani výtka ani chvála. Nijak mi to nevadí, ani neuráží. Druhá postava Bretta je skoro stejná jako Phillip J. Fry z Futuramy. Prosťáček k pohledání. Inside Job mi v mnohém Futuramu a Ricka připomíná. Našel jsem tu skvělý humor, odkazy na popkulturu a hlavně i zajímavou dějovou linku. Jen tleskám, protože takhle jsem se dlouho nebavil. Vždy jsem vděčný za jakoukoli novou IP namísto pokračování, ač milovaných, zaběhlých sérií. Tohle je prostě pecka! Nejlepší seriálový objev roku! Konspirační teorie dostanou na frak! (90 %) ()

Nin

Seriál s pěkným námětem o tom, co kdyby všechny konspirační teorie byly pravdivé... Teda kromě té, že je Země placatá. To už je natolik přitažený za hlavu, že si z toho pěkně dělají v jednom dílu srandu. Inside Job je pohodový seriál, který není pro děti, ale zároveň se nesnaží nijak šokovat, chce prostě jen pobavit. A to se mu daří. Má barvité rozličné postavy, které nejsou nic extra (hloubkou charakteru, vzezřením jsou to často šílenosti), ale jsou v pohodě. Osobně mám nejradši Bretta, který celý svůj život vždy dělal ty správné věci, je atraktivní a sympatický, ale zároveň je trochu natvrdlý a povrchní. Zde to ale není žádný záporák, jak by mohl být, protože je plný optimismu a má srdce na pravém místě. Což je v kontrastu s drtivou většinou postav, kteří jsou většinou mentálně narušení sobci s různými úchylkami. Příběhy jsou fajn a nenudí, a to i přesto že mají délku kolem 30 minut, ne dvaceti. Poctivý animák pro dospělé. (7/10) ()

luka4615

Skvěle střižený komediální seriál, který celou svou premisu zakládá na všeobecně známých i neznámých konspiračních teoriích. Pokud tedy hledáte nekonvenční a šílenou animovanou zábavu pro dospělé publikum, Inside Job je rozhodně tou správnou volbou jak strávit volné odpoledne. Skvělá práce! PS: Nejlepší postavou je jednoznačně servítky si neberoucí mimozemšťan Magic Myc! (Netflix) ()

Djkoma

Super tajná organizace, která zakrývá všechny ty pravdivé konspirace (nejlepší je retušování fotek z vesmíru, aby Atlantida nebyla vidět!). Za mě perfektní zábava, hromada vtipů v každém díle, i když jejich děj není vždy úplně ideální. Obrovská hromada vtipů a pomrknutí na popkulturní tématiku od Bondovek přes scifi 80-90 léta až po politickou tématiku. Tohle mě bavilo opravdu hodně a poslední dvoj díl ukazuje zajímavý potenciál a výbornou představivost autorů. ()

haluska11

Pokud jste viděli Futuramu a/nebo Ricka a Mortyho, bude to pro vás pěkně matoucí déja vu jízda. Ačkoliv seriál přichází s novými scenářemi a koncepty, nedokážu se zbavit pocitu, že jsem ho už někdy viděla. Svět, ve kterém jsou konspirační teorie pravda, má silný potenciál pobavit: ve výsledku je to ale takové nemastné neslané meh. Nadupanost popkulturními referencemi zodpovídá standardům pro dnešní animáky pro dospělé a občas je úsměvná, ale na Bojacka Horsemana to nemá. Animace je jednoduchá a postavy nepříliš zajímavé či ztotožnitelné. Za zmínku stojí vyparáděná úvodní znělka, která je snad jedinou známkou, že seriál vytvořil někdo z týmu autorů Gravity Falls. Jinak je to ale takový sežvýkanec existujících animáků, který nemá moc co nového říct. ()

• Seriál byl v lednu 2023 zrušen kvůli nízké sledovanosti. (P_Neubauer)
  • Na začátku každé epizody, po úvodním titulku, se obraz digitálně rozpadne a při tom na krátký zlomek vteřiny ukáže po každé jiný konspirační obrázek, který s epizodou více či méně souvisí. (kriplozoik)

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD