Opičí agent

• USA C.I.Ape

Ve světě špionáže vyžadují některé mise agenta s jedinečnou sadou dovedností, který má nejen statečnost, ale schopnost roztavit i to nejnudnější srdce. Toto je práce pro C.I.Ape. (joss11)

oveckaoa odpad!

Může být něco blbějšího než Herkules 3 D? Může a je to tenhle film jelikož stupeň debility je na pozici 100 všechny postavy se chovají jako kreténi a kravky a o filmu je snad i hřích se bavit. Tohle nemůže snad ani normální člověk vymyslet a nechápu a snad nikdy nepochopím co na tom vidělo Lionsgate, že to dalo do distribuce a tohle dámy a pánové má přes 5 hodnocení na imdb  některé perličky z filmu  .  1) Záporák se jmenuje arcipes a jeho plán na ovládnutí světa je takový, že mu někdo vytvoří robotické psy co se umí překulit , létat a chodit do předu jeho ostrov kde sídlí je ve tvaru psů a nikdo o něm neví ačkoliv to musí vidět a poznat snad i slepý  na tomhle ostrově není žádná ochranka navíc 2) Záporákův vědec chce svět ovládnout pomocí robotických morčat a chce mít zbraň co střílí horkou kávu  3) Hned na začátku máme scénu jak nějací ozbrojenci hlídají budovu přesto si  nad nima jiný borec létá s dronem a oni si ničeho nevšimnou něco jako kamery  asi ani zde neexistují 4) Celé misi velí plešatec , který valí hlášky jako tohoto zloducha musíme  zastavit je jako mléko co má zkysnout a my tím zabráníme jako zkysnutí a podobné sračky pod opicí je holka co má tak 15 let jmenuje se James Bondi a valí drsné hlášky je to profesionální hackerka nebo si na to hraje, ale nedokáže zjistit  co za neznámé číslo jí píše  5) Zvířata jsou cgi bordel a je to vidět chápu, že točit s živýma by bylo asi náročné , ale tady to bije do očí 6) Hláška není to opice je to šimpanz nedává smysl šimpanz je druh opice to je jak kdyby někdo viděl hada řekl panebože had a druhý ho opravil to není had to je zmije výsledek je úplně stejný.  7) Záporákovi komplici jsou chlápek co má jakože 3 oči ženská co vypadá jak červená karkulka dělá ze sebe tajemnou ačkoli hned na začátku se odhalí pak ženská co vypadá jak kdyby si odskočila ze zetkového fantasy a plešatec 8) Film má hned na začátku hodně sexuální narážku o tom, že ten šimpanz s tou holkou něco dělal a ten šimpanz se tak usměje jako by to byla pravda tím pádem se zde schvaluje zoofilie což by mělo být trestné.  0 procent schválně jsem si dal tu práci a zjistil si co za uživatele tomu daly 4 hvězdy jeden z nich dal novému Space Jamu 5 hvězd (což je smutné) a druhý/á je ujetý na takové filmy. ()

Arsenal83 odpad!

Stále žasnem, ako sa do takýchto filmov podarí nanominovať toľko retardovaných hercov, ale zrejme to nebude nič ťažké, veď u nás sa podarilo nalákať 150 debilov rovno na kandidátku strany Obyčajných ľudí a tí dokonca nejakým zázrakom vyhrali voľby. Opičí agent je pokusom o vtip niekoho, kto určite nemá zmysel pre humor a dobrý vtip počul maximálne v nejakej zapadnutej krovackej krčme. Nič tu nefunguje a z obrazu na diváka sálajú tony amatérčiny. Zaujal ma len výrok: "Budúcnosť demokracie môže závisieť na opici." A stále premýšľam, komu tá narážka bola určená 👀 ()

Marze odpad!

Neni to zrovna mistrovsky kousek, ktery zmeni vase zivoty. Je to vyborny film pro opice, ale ne pro me. Doufam ze nebude dvanact dilu. ()