Sutechova pomsta

Francúzsko / Kanada, 1998, 73 min

Réžia:

Michel Gauthier

Predloha:

Lucien de Gieter (poviedka)

animaxis

Moc akce nečekejte, ale dobrodružné to určitě je. Pokud máte rádi starověké bohy Egypta, tak budeme mile překvapení že tu z nich nedělají v podstatě "šašky se zvířecími hlavami" jako už v několika filmech, ale pořád bych si je představoval trochu jinak. Ale to je na vás. Děj je docela fajn, ale ten konec mi přišel nějak otevřený i když to pak nahradil seriál. Kdyby měl film jen o půl hodiny navíc mohlo to skončit dost dobře, ale takhle mi to přišlo trošku odfláknuté. Ale v celku je to dobrý film. ()

majo25

Seriálom nepobozkaný nemôžem animáku uprieť, že je dostatočne dobrodružný a dotýka za staroegyptských božstiev, akurát, že som sa v tej spleti intríg, mien a postáv strácal až príliš často. Až príliš často sa používali riešenia v podobe deux et machina. Prosto guláš, ktorý nie je podporený ani ktovieakou kvalitou animácie. Stopáž mi tak ubiehala dosť pomaly. ()

avril4234

Film, narozdiel od seriálu nieje mojou srdcovkou, ale i tak dávam plný počet, keďže "Papyrus" je jedna z mojich naj rozprávok, najstaršia nostalgia a mám rada samotnú postavu Papyrusa. Žiaľ, príbeh je dosť "klišéovitý", nič extra sa očakávať nedá. Avšak milovníkov Egypta určite poteší. ()