Zoo

• angličtina The Zoo
Rodinný / Dráma
Česko, (2022–2024), 204 h 25 min (Minutáž: 56–67 min)

Michaela Pecháčková, Eva Salvatore Burešová, Veronika Freimanová, Marek Taclík, Sabina Laurinová, Jana Švandová, Šimon Bilina, Robert Urban (viac)

V seriálu Zoo jsou hlavními hrdinkami mladá dědička sklářského impéria Sidonie Anna Novotná a chůva v rodině soudce Viktorie „Viki“ Janečková. V hlavních rolích se představí Michaela Pecháčková jako Sidonie a Eva Burešová coby Viki. Tyhle dvě svede dohromady náhoda, láska ke svému povolání, ale i touha jít si za svými vlastními sny. Zatímco Sid místo prestižní školy v Americe uteče za svou láskou a začne, bez vědomí rodičů (které hrají Sabina Laurinová a Marek Taclík) pracovat v zoologické zahradě, Viktorie zase musí vyřešit svůj osobní život a skloubit ho se svou láskou – zpíváním. (TV Prima)

Recenzie používateľa Lucie777 k tomuto seriálu (2)

Omluva (2022) (S01E02)

Jsem velmi nadšená. Druhý díl nemá chybu. Přesně takové druhy seriálů mám ráda. Zápletky, hudba a obsazení, vše je jak má být. Má to skvělou atmosféru jako v seriálu Krejzovi.  Vůbec nepochybuji, že se již seriál stal jedním z mých nejoblíbenějších seriálů. Dnešní díl hodnotím 95%. ()

Detektiv (2022) (S01E26)

S touto epizodou jsem spokojena. Dívala jsem se od začátku do konce a napínavost a neutěšenost na další díly nezmizela. Hodnotím plným počtem 100% Vynikající ()