Sid musí před rodiči předstírat, že je v USA. Její otec se objeví v zoo a vypadá to, že tam jezdí za milenkou. V zoo mají nedaleko gepardího výběhu oslavu hráči amerického fotbalu. Roklová řeší nečekanou situaci se slovenskou delegací. Viky zachrání Bena před šikanou a Markéta pátrá po její minulosti. (TV Prima)

hindator odpad!

Přiznám se, že jsem celou episodu dokoukal jen kvůli této recenzi. Pro hnidopichy dodávám: "Ne, nikdy jsem nežehlil!" Snad také proto nechápu skupinu, která tento seriálový exkrement sleduje pravidelně (a některým se to i líbí!!!). Skupiny herců, která (dle upoutávek na TV Prima) prošla různými ordinacemi, nemocnicemi a dokonce i bojovými misemi, tentokrát "oblažuje" ubohá zvířata v ZOO svými slabomyslnými dialogy a teatrálními výstupy a grimasami hodnými školní besídky. Nedá se to náhodou klasifikovat jako týrání zvířat? ()

natykarb

Začíná to upadat, fandím Viky, ale Sid je mi díl za dílem méně a méně sympatická. Dívám se vlastně jen proto, že čekám, až ty její lži prasknou a taky až i tomu soudci dojde, co je Markéta zač :D ()