Sid z krádeže papouščích vajec podezřívá Haďáka. Roklová a náměstek Brázda plánují v zoo nové projekty. Navíc se Marie proti Vojtově vůli tajně stýká s vnukem Matějem. Viky řeší problémy s exekucí a také s pokaženou zakázkou na ušití svatebních šatů. Na scénu vstupuje tajemná Lady X. (TV Prima)

Gardis

Vskutku napínavé. Děj seriálu je víc než nadprůměrný s velkým množstvím skvělých nápadů. 95% Kvalitní zábava. ()

kill-tec odpad!

Ty vole, hlavní veterinářka co léčí zvířata tak, že se sama diagnostikujou a pak jí to jednoduše řeknou. A já myslel, že už je můj život obohacen o všechno! Já už nemám slušných slov, jak by tohle jinak pojmenoval. Možná jen větou: Přilož pušku k mé hlavě a obarvi stěny mým mozkem. ()

patti1

Ano, v ději by se dalo vyjmenovat spoustu nelogičností a ptákovin (koneckonců, jsme v zoo, ne?). Ano, některé herecké výkony jsou značně ochotnické. To ale neplatí o hlavních představitelích. Obzvlášť bych chtěla vyzdvihnout Veroniku Freimanovou, té věřím každou roli. A jelikož jsem nesledovala Slunečnou, příjemně mě překvapila i Eva Burešová. A už jen za to, že jsem si po náročném dni sedla, dobře jsem se bavila, a ke konci jsem si říkala, že je škoda, že už to za chvíli končí, dávám tentokrát hvězdu navíc. ()

topi80

Seriál se kupodivu stále drží odlehčené atmosféry, zápletky a konflikty jsou obrácené spíše do vtipu. Jasně, že nejde o nějaké veledílo, ale pokud to tak vydrží a všechny zápletky si udrží svou komediálnější rovinu, půjde nadále o seriál, který je pro večerní padnutí do gauče a odložení mozku z hlavy neškodně příjemný. ()