Jessy s přítelem Tomem jdou místo do školy na ekologickou demonstraci. Chystá se totiž transport radioaktivního nákladu. Jenže tento vlak je i ve středu zájmu teroristů, kteří se ho zmocní a navíc zajmou i pár demonstrujících. Jess a Tom se tak ocitnou ve skupině zajatých. Dívčin otec je sice sledoval, není však v jeho silách jim pomoci a sám je také zajat teroristy. (Zetwenka)

Wacoslav1

mozna nejlepsi nemeckej kousek co sem za posledni dobu zkouknul moc akcni to neni ale docela v realu to ukazuje jak by se vyvijela podobna situace kdyby vznikla uplnym happyendem to nedopadne a mne celkem dostalo jak ty vrazi a unosci zmizeli z penezi ten hlavni co chtel neco zmnenit nezmnenil ani prd jenom chcipnul a ty sasci z vlady si stejne budou delat co chtej znepokojive realne jenom skoda ze se to na vlne z prvni pulky filmu nedokaze udrzet az do konce ()

Xylobalsam

Dalsi z rady nemeckych thrilleru tentokrat neni uplnym propadakem, jak se muze zdat podle nazvu. Slibne se rozvijejici pribeh zkazi tradicne, nemecky vytvoreny zaver. Podaril se i vyber hercu. ()