Demi Lovato: Confident

(hudobný videoklip)
Krátkometrážny / Hudobný
USA, 2015, 4 min

Jara.Cimrman.jr

Konfidentku hodnotím průměrně, ač jsem na ní nic průměrného nespatřil. Skladba mne totiž absolutně nezaujala, ale když si dvě drsné kočky vjely do vlasů, tak to byl celkem slušný kolotoč. Zejména znuděná Michelle mne bavila. Klidně si ten klip pustím znovu, ale určitě s jinou muzikou. ()

kingik

Kurva, Rodriguezi, to je tvůrčí pokles! Zocelovat ses režijně chtěl, tolik jsi chtěl být pokrokový, nyní ti stačí přeblafnutí od Demi Lovato. Jako fajn, blafačka dobrá, ale co zásun?! Ten opět nebyl. Akční hrdinka, akční klip, pár známých béčkových hereckých tváří. Písničky si ani nevšimnete, jak je v té smršti ukryta zvukovodům. Klip přesto nemá žádné přednosti. Není vůbec vycizelovaný, je úplně rutině natočen. Rodriguez tohle ovládá na jistotu, ale protože je režijně stále více v kelu, už jen opakuje své režijní postupy, které kdysi byly svěží. Pel originálně osobitého tvůrce je pryč. Kdo si ale může říct, že točil s Rodriguezem, že. Demi Lovato už jim tedy byla odpaněna, má to za sebou, ani to nebolelo, něco málo zhubla, dá se na ni dívat, je ve formě. Režisér navařil standardní příběh, mnohokrát oplachovaný, v němž po zpěvačce jde bad-ass boss Jeff Fahey a vyšle za účelem její likvidace drsnou killer woman Michelle Rodriguez. Holky se nepozabíjejí, dohromady je svede stejný osud. Nic nového na tvůrčím poli. Zářez do pažby hudebního průmyslu. Obětí je režisérův tvůrčí potenciál. 50% ()

misstake

Rodriguez natočil svůj standard - mix Mačety a Spy Kids. Na klip dobrý, kvalitní zástupce módní série akčních klipů ála Bad Blood. Píšnička teda nic moc, ale v posledních dvou klipech musím říct, že se Demi docela vyloupla. Kdyby se Robert ale radši věnoval dalšímu dílu Mačety, na který se už spolu s padouchem Justinem Bieberem a celým vesmírem třeseme a Demi kdyby víc elektropopovala, tak jsme spokojenější. ()

corpsy

Poviete si. Dievčatá, ako Demi Lovato, sa vo svojich videoklipoch škatuľkujú a je vám už z toho zle. Ale príde videoklip, kedy skúsia niečo iné z opačného spektra a vám je ešte viac zle. Paradox. Vďaka za Michelle. ()