Bordel SS

Pornografický / Vojnový / Dráma
Francúzsko, 1978, 84 min (Alternatívna 72 min)

Vonku zúri druhá svetová vojna a jeden z mnohých nevestincov, ktorý zriadili nacisti, sa nachádza i v okupovanom Paríži. V tomto príbehu však prostitútky nevykonávajú len svoje remeslo, ale aj získavajú informácie pre domáci odboj. (dyfur)

POMO

Vzdělávací video pro středoškolské studenty dějepisu a biologie. Popřípadě italštiny. Historická etapa nacisitického tažení od Kyjeva po Stalingrad, propíraná mezi nazi pohlaváři a sociálními pracovnicemi se slabostí pro uniformy. Orál, klasika, lezbo S/M. Toho posledního v italském cutu podezřele málo. Chci delší francouzskou verzi. A CD soundtrack s bohatým bookletem. ()

giallo

Bodrel SS je klasickým zástupcem "obstarožního" porna, jehož název zavání pěknou úchylárnou ve stylu Tinta Brasse a jeho Salónu Kitty. Tvůrci ať se snažili, seč mohli, tak dějovou linii vytvořili velice chudou a nuznou. V ní sledujeme německé tažení napříč Evropou ať to úspěšné, tak i to neuspěšné. Tyto části jsou ztvárněny velice amatérsky a především nudně. Ve zbytku času sledujeme wermachtské oficíry při navštěvách francouzského bordelu, který je zmíněn již v názvu filmu. Ovšem i tyto části jsou nudné a odfláknuté. K nějakému tomu šukání sice dojde, ale jde o šeď a nudu. Nejzajímavější artiklem na filmu tak samozřejmě zůstává francouzská diva Brigitte Lahaie, známá převším z filmů Jeana Rollina. Bohužel, zde ale odbarvená na rezavo, pro mě ztratila část svého sexapealu, nicméně i přesto je to jediné, zač stojí se na tenhle trash podívat....PS: Na film se na internetu válejí EN titulky, ale pro pochopení děje nejsou asi až tak nutné :-) ()

JohnMiller

No, čo vám o tom poviem ? Ide o nazík ktorý je z väčšej časti porno než exploitation, ak nepočítam záverečné mučenie s triodynovými káblami. Mučenie zo zváračkou pri čom bolesť nespôsobuje teplo som v pokleslej kinematografii ešte nevidel. S prevažnej časti ide iba o sex medzi prostitútkami a Nacistickými SS pohlavármi. Mal som možnosť vidieť tento skvost v 72 minútovej verzii s nejakej pochybnej kópie. Nie, že by som sa sťažoval, tomuto by nepomohol ani remaster. Iba chcem podotknúť, že som rád, že som nenatrafil na dlhšiu. Ono to takto úplne stačilo. Pokiaľ vás nebaví pohľad na súloženie, na konci ktorého si vždy prostitútka umyje vagínu v lavóre, tak vám ttáto snímka aspoň osvieži pamäť s dejepisu. Spomína sa tu vpád do Sovietskeho Zväzu a na konci vidieť oslobodenie Francúzka. Keď už nič iné aspoň dejiny tu nezavádzajú. ()

G04T odpad!

Nejnudnější nazi film kterej jsem kdy viděl. Málem jsem skapal nudou. Tahle sračka nestojí ani za zkouknutí, ale pokud by byl někdo až tak zvědej, dávám odkaz do diskuze. ()