Internetový seriál Hraj něco! je crazy komediální jízdou třech mladých herců Divadla Husa na provázku (Dalibor Buš, Dominik Teleky, Tomáš Žilinský) napříč nejen brněnskou divadelní scénou. Základní zápletka založená na obavě hlavních hrdinů z vyhazovu v divadle se postupně rozvine v sérii více či méně ztřeštěných situací. Dalibor, Dominik a Tomáš se totiž rozhodnou „stát lepšími herci“. A zatím vede jediná cesta – učit se od těch nejlepších. Ale to není tak jednoduché, jak se na první pohled zdá… V šesti desetiminutových dílech se tak „utkají“ s hercem Národního divadla Brno Martinem Slámou, hereckým požitkářem Michalem Isteníkem nebo vyjedou do džungle jménem Ostrava za Třemi tygry či do pražského Divadla Na zábradlí, kde se jim do cesty postaví Jiří Vyorálek nebo Jan Zadražil. (svorad)

klukluka

Jsem z Brna, tak budu hodnej. A po dvou epizodách si říkám, že kdo nic nedělá, ten nic nepokazí. Na druhou stranu můžou i ty pokusy dopadnout výborně, příkladem budiž Skoro na mizině. A byl to právě tento vydařenej seriál, kde se Štěpán Kozub párkrát otřel o Brno. Při sledování Hraj něco! jsem si na to vzpomněl a uvědomil si, že mu rozumím. ()

• Scénář seriálu vznikal kvůli nízkému rozpočtu za pochodu a většina dialogů vyplynula z improvizace herců během příprav jednotlivých scén. (svorad)
  • Každý z dílů byl natočen cca za jeden natáčecí den. (svorad)