Dr. Ken

• USA Dr. Ken
USA, (2015–2017), 15 h 51 min (Minutáž: 21–22 min)

Ken Jeong, Suzy Nakamura, Tisha Campbell-Martin, Jonathan Slavin, Albert Tsai, Krista Marie Yu, Dave Foley, Kate Simses, Will Yun Lee, Stephen Tobolowsky (viac)

Ide medicína a smiech dokopy? V tejto seriálovej lahôdke určite. Ken je brilantný doktor, vždy sa snaží byť skvelým profesionálom v práci, ale aj dobrým manželom a otcom dvoch detí. No kým jeho kariéra je nepochybne ťažká, práve rodina mu dokáže zavariť ešte viac. Jeho úspech ako manžela a otca sa denne otriasa. Výsledkom sú milé rodinné situácie, ktoré vás zaručene rozosmejú. V hlavnej úlohe seriálu Dr. Ken sa predstaví „hrdina“ filmovej série Vo štvorici po opici Ken Jeong, ktorý v minulosti reálne vykonával lekársku profesiu. (TV Markíza)

ScarPoul

Čo ja viem. Typický blábol, ktorého hlavnou devízou je že nemoralizuje. Ken Jeong je super, rovnako aj jeho rodinka. Kopec štekov od týpkov z Community a zo sveta komédie. Má to kopec fajn vtipov. Zapamätateľné postavy a je to skvelé na zabitie času keď jete klobásku alebo polievku. ( Nie naraz. Zvlášť). Je mi to sympatické a skvele som sa bavil. Také moje osobné guilty pleasure. 1. séria - 75%. Udržuje si to svoju úroveň. Na zabitie času okej, ale nie je to ten typ seriálov, ku ktorým by som sa vracal, alebo na ne výrazne myslel. Ken Jeong je super. Ostatné je tak pol na pol. 2. séria 60% ()

Spooner

Asi to nejhorší co americká komediální produkce v posledních letech vyplodila. A Ken Jeong by si měl uvědomit, že hrát v rádoby rodinném sitcomu v podstatě stejného ulítlého magora jako v Community, je tentokrát spíše trapné, než vtipné. Takhle přesně vypadá herecká sebevražda v přímém přenosu. ()

entronov

Ken Jeong se ve filmové branži neuvěřitelně posunul dál a vytvořením vlastního sitcomu jen potvrdil, že komedie je jeho životním posláním. První série je naprosto perfektní a nebojím se dát 9/10. Druhá série má několik slabších dílů, ale rád bych zde vyzdvihl především Halloweenský speciál - ty obecně nemám rád - tady se ale povedl a je jeden z nejlepších speciálů, co jsem kdy viděl + poslední díl je z mnoha důvodů velmi podstatný :) Celkově bych dal 4 hvězdy, ale jako fanda Kena musím dát jednu navíc! ()

Vxxx

Docela vtipný sitcom, který zachránila vysílací doba. Na moje sobotní odpoledne je to příjemná oddechovka a dokud to nezrušej, tak budu koukat ráda. Jen někdo prosím spáchejte atentát na toho prckoidního herce. Albert Tsai. Odporný malý zlo. Doufám že se rozhodne nebýt hercem, abych ho nemusela vídat v jiných seriálechl :( 3* ()

• Dcera Kena Jeonga, který ztvárnil hlavní postavu, se objevila v několika epizodách druhé série seriálu jako Emily (Zooey Jeong). (entronov)