Hitlerův utajený sexuální život

Family Matters (E02)

(epizóda)
Austrália, 2021, 41 min

Adolf Hitler (a.z.)

Adolf Hitler vyrastal v nefunkčnom a incestnom domove. Jeho rodičia boli blízki príbuzní a jeho otec bol násilnícky muž. Psychologicky bol Hitler narcistické dieťa, z ktorého vyrástol malígny psychopat plný zúrivosti. (Arsenal83)

Arsenal83

Tvorcovia sugestívne hovoria, že Hitler bol najhorším človekom 20. storočia. A zdôvodňujú prečo. V istom ohľade majú pravdu, ale len z politického hľadiska. Aj to mal veľkého konkurenta Stalina, Mao Ce Tunga a iných "ľudomilov". Hitler bol najhorší jedine v dejinnom presahu a až komercializácii nacizmu ako najväčšieho zla. A osobnostne sám najhorší, vytŕčajúci z davu isto nebol. Len mal to "šťastie", že sa dostal na čelo krajiny, ktorá mohla vyvolať vojny. Takých psychopatov ako on sa rodí denne možno aj tisíc. Len našťastie sú včas eliminovaní, alebo sa "len" stanú sériovými vrahmi niekde na predmestí. Táto časť má ale iné silné atribúty. Skvelá hudba, ktorá sprevádza vyprávača. Vynikajúce odhalenie, aké rodinné degenerované korene a prostredie Hitler mal. No a v neposlednom rade sa odhalí aj jeho židovský pôvod. Asi niečo v sebe mal, ale dozaista to nevieme. No čistým árijcom určite nebol. Hoci, to sme videli na prvý pohľad. ()