Krutý a podivný

• Česko Strážní věž (viac)

Je milencem, učitelem a přítelem, ale Art Stoner je také chladným a vypočítavým zabijákem, který cestu k lidem nachází díky svému šarmu. Záhadný vrah se vydává za své oběti, ale když ho stopa smrti a podvodů zavede do malého rybářského městečka a začne zde pracovat na osamoceném majáku, zdá se, že krvavá lázeň provždy skončila. Spřátelí se s Mikem, mladíkem, který také žije a pracuje na věži, a zamiluje se do jeho sestry Kate. Ale co když jen předstírá zájem a pak je zabije? Odhalí sourozenci včas, kdo je onen neznámý muž? (oficiálny text distribútora)

kkarx

Ok thriller, tak trochu otrocky natočený s nepříliš povedeným scénářem. Berenger jako psychopat ale nezklame. Mihalka nebyl nejhorší režisér, mohlo to však být i o mnoho lepší. ()

martycross

Ale jó! Běžte do toho filmu.. žádnej strach, dá se na to koukat. A jakej předvídatelnej konec? Ani náhodou! ;) Četař Berenger nám sice trochu přibral, ale časem jsem si na to zvykl, a chlapák s ostře řezanými rty dokázal, že mu to hraje náramě. Sympatická kanaďanka Rachel se umí navíc hezky uchechtnout hlubokým hlasem, a to já rád .. ;) přídomek thriller tomuto filmu sluší ... ***** ()

Guzo

Úplně si dovedu představit Jacka Nicholsona v roli hlavního záporáka, který by vrhal vražedné pohledy stejně jako v The Shining. Pak bych film hodnotil o hodně lépe. Takhle šlo prostě čistě jenom o průměrný thriller bez jakéhokoli zvratu a s nic moc koncem. Ovšem vyloženě špatný film to určitě není, akorát při něm můžete usnout v půlce a stejně víte jak to dopadlo.. ()