Poté, co je brutálně zavražděna dcera prominentního obchodníka, převezme špičková obhájkyně Kitt Devereux případ obviněného vraha, vycházející rapperské hvězdy Bobbyho Mediny. Se svou drogovou a násilnickou minulostí je Medina podezřelým číslo jedna. Kitt je nucena požádat o pomoc svého bývalého manžela, obhájce Jacka Campioniho, se kterým prožila dramaticky vztah a bohatou ženu, jejíž syn kandiduje na prezidenta. Instinktivně totiž předpokládá, že pozadí tohoto případu je mnohem složitější a nebezpečnější. Díky vlastnímu pohnutému osudu se snaží nevinu klienta dokázat nejen před soudem, ale hlavně sama sobě. (oficiálny text distribútora)

ric

To už tady taky několikrát bylo: Obviněný (někdy nepohodlný) obětní beránek jde před soud, zastupovaný slavným neporazitelným obhájcem/kyní s měnším škraloupem, nějaký mecenáš co touží po větší moci. Během vyšetřování je obhájce zastrašován a až to vypadá, že prohraje, objeví se něco zázračného bla bla. Pro mě nudný video-kousek, nic víc. ()

Turiec

Zaujímavý súdny proces o tom, že už kadekto má sexuálny škandál aj o tom, čo sú ľudia schopní robiť kvôli kariére. Viac neprezradím, poviem už len, že to bolo celkom napínavé, ale takého tupca ako bol rapper Bobby Medina by som obhajovať nechcel. Svojou hlúposťou zmaril, čo sa dalo. A hral nepresvedčivo ;o). Jeho výkon bol taký neurčitý. Ešte treba povedať, že ako to už v súčasných trileroch býva, snímka obsahuje násilné aj sexuálne scény. Mnohí súčasní filmári to už asi inak nevedia. ()

nash.

Slušná žánrová jednohubka s obvyklým obětním beránkem, neohroženým právníkem a rozkrýváním konspirace ušité těmi nahoře. Odsýpá to, udrží pozornost, a tak jediné co vedle otřepaných klišé ve scénáři i režii skutečně iritovalo byla Melanie Griffith svým podivným účesem, nateklými rty i hereckým výkonem. ()

peproch

Měla jsem pocit jakoby filmu pro pamětníky, ale nesntimentálního. Téma, výstavba, dialogy, použitá technika, řešení... jakobych to všecho už viděla a bylo to dávno. Vlastně jsem sledovala jen podmanivý účes Melanie G. v roli slečny právničky, která se nestydí obhajovat dost podezřelýho a posloužit odhalit politickou špínu jaksi naivně. ()