Meghan a princ Harry by si rádi užívali role novopečených rodičů, ale intriky uvnitř královské rodiny a zlí jazykové z tisku jim vytouženou idylku kazí. Harry s bratrem Williamem jsou na ostří nože a dlouho se jim nedaří najít společnou řeč. Meghan s Harrym se přesouvají do Ameriky, kde postupně přichází na to, jak žít na vlastních nohách bez královské rodiny... (Zatím) poslední kapitola ze života ostře sledovaného páru celebrit Harryho a Meghan. Po narození syna Archieho žije pár ve venkovském sídle Frogmore (které si nechal zrenovovat za 3 miliony liber z kapes daňových poplatníků), Meghan se tam ovšem nudí a možná ji i sužují poporodní deprese. Po půl roce se účastní první oficiální události, a to červnových oslav královniných narozenin. Meghan je nejistá. Když se na balkoně, ze kterého královská rodina kyne davům, v jednu chvíli málem ke královně otočí zády, Harry ji ostře napomene, což u ní vyvolá lavinu emocí. Harry se zase cítí ublížený, od dětství přehlížený. A tak se pár rozhodne ujet z Anglie někam do tepla, konkrétně do Jižní Afriky. Tam rozdávají dost neuvážená interview a Harry dojde ke kruciálnímu rozhodnutí, že budou muset „opustit Firmu“, aniž by si zjevně uvědomil, co všechno to s sebou přinese. Pár se pak přemístí do Kanady, a posléze dostává z Paláce pokyn, aby se vrátil zpátky (v souvislosti s aférou prince Andrewa, protože to už je trochu moc nepříjemností najednou). Harry a Meghan se ale odmítnou zúčastnit společné oslavy Vánoc v Sandringhamu, a Harry je pak dotčen, že se o nich královna vůbec nezmíní ve své tradiční řeči... (TV Nova)

luhla odpad!

To se nedá dokoukat do konce, mám u toho stejný pocit, jak když slyším rusáky mluvit o válce na Ukrajině. Jako když mi někdo lže přímo do očí. ()

Annaroz odpad!

Chudinka nebohá Meghan, oběť rasistické familie, byla tak hodná, vstřícná, ochotná a on jí nikdo nepomohl, nikdo jí nechápal. Podpantoflák Harry, co pro svou zneuznanou modlu udělá vše, včetně přetrhání pout s vlastní rodinou. A zlý, podlý William, který jde přes mrtvoly ve snaze zbavit se nesympatické švagrové a zrádného bratra. Fakt se divím, že někdo mrhá penězi a časem a natočí takový škvár. ()

Rajec odpad!

Neobjektivní, ubllíženecké. Film byl evidentně vytvořený tak, aby to Megan a Harryho vykreslilo jako chudáky, kteří neměli jinou možnost než utéct, kterým všichni z paláce ubližovali a házeli klacky pod nohy. Neviděla jsem celé, ale herecké výkony byly velmi slabé, scény a dialogy trapné. ()

koza3 odpad!

Útěk z paláce? Ani náhodou. Pokud čekáte nějaké akční drama ve stylu Prison Break nebo Tango & Cash, tak jste na omylu. Nejsou tady bachaři, ani potetovaní vězni. Neviděl jsem nikde zbraň vyrobenou z kartáčku nebo spadlé mýdlo ve sprše. Po téhle stránce to vůbec nesplnilo moje očekávání. Cením píli a houževnatost tvůrců, že dokázali tak tvrdošíjně napasovat děj pro Nova Lady, že kdyby se to jmenovalo Rosamunda Pilcher: Na pokraji zhroucení, tak bych tomu dal tu jednu hvězdu. Jenže Rosamunda má ty krásné přímořské městečka. To tady není, takže za mě odpad. ()